Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Видалення татуювань

Видалення татуїровок є досить складним процесом. Невідомо в якому віці одного разу людина вирішує вивести татуювання, зроблену раніше. Деяким вона набридає вже буквально наступного дня, іншим приходить така думка через п'ятдесят років, а іноді людина ходить з нелюбою татуюванням все життя, і залишається в невіданні про те, що можна вивести малюнок без рубців і наслідків. Нижче наведені основні причини, які спонукають людину на видалення татуювання:- Набридла, або була невдало нанесена, не в тому місці;

- Перешкоджає відносинам з коханим або коханою;

- З'явилися діти проявляють інтерес до татуювань;

- «Помилка молодості» і т.д.

Зазвичай люди, які вирішили вилучити татуювання і звернулися до послуг косметолога, приводять досить вагомі аргументи в силу свого бажання про виведення малюнка. Більшість з них переконані, що після виведення татуювання на шкірі залишиться рубець чи шрам.

Для виведення небажаних татуювань було випробувано дуже багато способів. Всі ці способи розраховані на видалення тих ділянок шкіри, на яких знаходиться татуювання. На що тільки не доводиться йти, щоб видалити обридлу татуювання: обробка кислотами, дермабразія, хірургічне висічення, коагулювання інфрачервоними випромінювачами. Однак результати після всіх, вищеописаних процедур видалення татуювання, можуть виявитися плачевними: дуже висока вірогідність утворення естетично небажаних рубців, які можуть виглядати ще гірше, ніж сама татуїровка.

Виведення татуювань методом лазерної обробки вперше було випробувано в шістдесятих роках, одночасно з розвитком лазерних приладів. Однак результати першого експерименту не увінчалися успіхом. Все це пояснювалося тим, що ще не до кінця були зрозумілі процеси, які протікали в шкірі під дією лазерного променя, а так само не було відомо, які параметри лазера слід вибрати для успішного виведення татуювання.

Протягом наступних сорока років лазерні прилади і техніка були піддані модернізації й удосконалення, у зв'язку з цим знання про лазерному промені обростали досвідом, і застосування лазера стало у багатьох випадках єдино вірним способом виведення татуювання.

Нижче представлені технології видалення татуювання із застосуванням лазера, які вже щосили використовують сьогодні, як у світовій, так і у вітчизняній косметологічної методикою з видалення татуювань всіх видів. Однак слід зазначити, що всі нижчевказані лазерні технології виведення тату-картинок, якщо були правильно виконані, ніколи не залишають після себе рубці і шрами. Зараз поговоримо про те, що необхідно знати тим, хто зважився на видалення татуювання, і щоб їм не виявитися обдуреними.


ЛАЗЕРНА ВАПОРІЗАЦІОННА ексфоліації

Незважаючи на високу популярність даного методу виведення татуювань, кінцевий результат може бути не зовсім прийнятним. Основна частина всіх сучасних косметичних та декоративних татуювань наноситься в поверхневий шар шкіри - епідерміс. Однак у деяких випадках трапляється так, що фарбувальні гранули потрапляють набагато глибше епідермісу - в дермальний шари. Це частіше відбувається при нанесенні татуювань в домашніх умовах, при травматичному наколюванні. Тому будь-яка спроба видалення такої татуювання методом вапоризації, безсумнівно, призведе до утворення післяопераційного рубця. Ну а що стосується поверхневої татуювання, то використання вищеназваної методики дає успішний результат в естетичному плані. Середня тривалість відновлення пошкодженої шкіри після операції з видалення татуювання лазерним променем складає не більше тижня, а повне відновлення рани - не більше місяця. Ймовірність утворення післяопераційних рубців після застосування ербіевого лазера вельми незначна.

Селективна фотокавітація

Паралельно з розвитком вапорізаціонних технологій виведення татуювань отримував розвиток ще один метод, так само заснований на застосуванні лазерного променя. Під дією лазера татуювання з кожним разом стає все менш і менш контрастною, поки повністю не зникне. Виведення татуювання може розтягнутися на термін від трьох тижнів до року, і залежить від розміру та виду татуювання. Після застосування лазерного методу на шкірі можуть з'являтися тимчасові патологічні утворення у вигляді невеликих ділянок шкіри зі зміненим кольором, які проходять через три-чотири тижні.

Далі поговоримо докладніше про різновиди лазера та їх властивості при видаленні тату-малюнків.

Рубіновий лазер

У наші дні цей лазер використовують найчастіше при виведенні зелених, чорних і синіх татуювань, які розташовані в епідермісі, і для видалення аматорських і слабонасищенних татуювань таких же забарвлень, які розташовуються безпосередньо в дермі. У разі глибокого розташування фарбувальних гранул в шкірі, і при їх сильної насиченості, така методика, швидше за все, виявиться неефективною, через високу стійкості татуювання до лазерних впливів. Якщо посилити інтенсивність лазерного променя, то можливі побічні ефекти у вигляді утворення пухирів і появи стійких пігментаціонних плям. У зв'язку з технічними характеристиками рубінового лазера, обробка татуювання може розтягнутися на досить тривалий термін, а якщо татуювання має велику площу, то видалення татуювання і зовсім виявиться дуже довгим.
ЗЕЛЕНИЙ ЛАЗЕР ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАННЯ

Отримав застосування при виведенні татуювань, які мають жовтий, червоний та оранжевий кольори, що розташовуються в епідермісі, і видаленні татуювань, професійних та аматорських, фарбувальні речовини яких, розташовані в дермі. Неефективний для виведення жовтого і оранжевого барвників, розташованих глибоко, навіть якщо вони ненасичені.

ЖОВТИЙ ЛАЗЕР ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАННЯ

За допомогою жовтого лазера виводять татуювання блакитний і ясно-блакитний забарвлень, що знаходяться в епідермісі, і слабонасищенних професійних та аматорських татуювань того ж кольору, фарбувальні гранули яких розташовані в дермі.


ЧЕРВОНИЙ ЛАЗЕР ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАННЯ

Аналогічно рубіновий лазер, червоний лазер застосовують при виведенні зелених і синіх татуювань, які знаходяться в епідермісі, аматорських і професійних татуювань, які перебувають глибоко в шкірі.

Слід так само відзначити, що методи лазерної фотокавітація можна використовувати не тільки для видалення татуювань, але і для їх коригування, коли необхідно лише злегка послабити контрастність зображення і освітлити навколишній фон основний татуювання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити