Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стилі татуювань

Стилі татуювань дивно різноманітні. Сучасні татуювання діляться на кілька стилів, проте це розподіл дуже умовно, так як стилі не мають чітких рамок обмежень і плавно переходять з одного в інший. Існують стилі татуювань, в основі яких лежать якісь традиції та переконання, є стилі незалежні від будь-чого. Періодично з'являються нові стилі, створювані неперевершеними майстрами татуювань, вони настільки віддані своїй справі та їх творіння настільки оригінальні, що інші починають копіювати їх стиль і малюнок. У той же час існує величезна кількість татуювань, які не потрапляють ні під один стиль, так як в основі їх міститься сплетіння кількох високохудожніх технік.

Існують, як більш помітні стилі татуювань, так і менш помітні, що не піддаються обчисленню. Даний факт аналогічний з ситуацією, коли одного разу почувши музику в стилі техно, необізнана слухач може подумати, що техно - це стиль музики, що містить в собі всього лише один жанр, однак насправді в техно-музиці міститься велика кількість підстилів, разюче відрізняються один від одного.

У звичайному мистецтві назви різноманітним стилям дають критики і мистецтвознавці, у той час, як назви татуюванням ніхто не дає спеціально. Зрідка небудь творець сам дає назву своєму стилю, іноді ім'я йому дає небудь оглядач в цій області, а іноді буває так, що стиль існує, а назви у нього немає.

 

Традиційний стиль татуювань. Сustom tattoo


У проміжку від початку сорокових до кінця вісімдесятих років двадцятого століття існував лише один стиль татуювань, який отримав назву custom (традиційний). Малюнок виконувався на різних частинах тіла, зазвичай без ефекту тіней, з чітким контуром і з небагатим вибором кольорів. Цей стиль вперше з'явився в повоєнний час на території Америки і отримав тенденцію моди. На відміну від сучасного погляду на татуювання, в ті часи головним було наявність татуювання, а не схожість її з іншими. Але і в наші дні татуювання, виконані в традиційному стилі, дуже часто зустрічаються серед любителів тату, проте вони зазнали деяких змін і набули дещо інший сенс.

Японський і китайський стилі татуювань

Китайські татуювання поряд з японськими, відносяться до класу великих стилів, але в той же час чітких меж не мають.

black & gray

Це один з найкрасивіших стилів. Від інших стилів його відрізняє наявність півтонів і обсягу, що надає татуюванням незвичайну оригінальність і красу. При створенні татуювання в стилі black & gray, можливе виконання, як портретів, так і різних абстрактних зображень. Мистецтво створення татуювань не зупиняється тільки лише на знанні тату. Татуювальник, який вчився в школі мистецтв і той, який до культури не має ніякого відношення, мають різні світогляди і, як правило, мислять по-різному. Нанесення татуювання залежить не тільки від техніки майстра, але й від його культури.

Страхітлива татуювання

Найчастіше страхітливі татуювання розташовують на найвидніших місцях, як правило, на обличчі або руках. Наприклад, полінезійці на своє обличчя наносили татуювання у вигляді страшної маски, яка у ворогів викликала жах і паніку. На Заході для цих цілей використовують зображення чорного вовка або пантери. Також використовують різні написи, які мають застережливий характер, і оточуючим стає зрозумілим, що мають справу з «крутим» хлопцем.

Татуювання на пам'ять

Такі стилі татуювань обирають для себе особистості сентиментальні. Найчастіше на тіло наносять ім'я коханої дівчини або хлопця, портрет когось із родичів і т.д. Татуювання любовного змісту дуже часто наколюють у супроводі малюнків серць і фразою, наприклад, такий - «Любов до гробу».

Ритуальні татуювання

Дуже складний і вельми загадковий тип татуювань. Їх відмінність від інших тату в тому, що вони найчастіше приховані від загального огляду. Вони призначені, як би для зв'язку з богами і духами. Їх наявність забезпечують захист власнику, завдяки вищим силам. Ці знаки дають пропуск на небо і пов'язують з магічними силами. Найголовніше правило полягає в правильному і точному розташуванні таких татуювань на тілі. Найменша помилка карається гнівом богів, людина допустив її, все життя проведе в стражданнях і муках.

Стиль татуювань. Обереги

З назви стає зрозумілим, що такі татуювання наносять в якості захисту від лихого погляду і нещасних випадків. Даний стиль включає в себе величезну кількість татуювань, розрахованих на захист від різноманітних несприятливих ситуацій. Наприклад, військовослужбовці гарячих точок іноді набивають собі тату, які на їх думку рятують від попадання кулі. У радянські часи в ув'язнених користувалися популярністю татуювання з портретом Леніна і Сталіна.

Еротична татуювання

Такі стилі татуювання наносять для додання своєму тілу більшою сексуальності і привабливості. Еротичні зображення розташовують, як правило, в найпотаємніших місцях. Але такі татуювання рідко бувають зі змістом і дотепністю.

Кланова татуювання

Даний вид татуювань призначений для того, щоб дати оточуючим зрозуміти, що власник тату належить до тієї чи іншої соціальної групи, до того чи іншого клану і т.д. Такі татуювання використовувалися членами бандитських угруповань Китаю, мафіознікамі з клану «якудзе» ... Татуювання, що визначають клан власника, наносяться відповідно до правилами, виробленими на протязі багатьох років. Кожен елемент, кожен штрих несуть в собі таємний, глибокий сенс, зрозумілий лише присвяченим. Знаючий людина по подібним стилям татуювань може прочитати всю таємницю її власника.

Додати коментар


Захисний код
Оновити