Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Кельтські татуювання

Кельтські татуювання були дуже популярні в сучасний час, але не дивлячись на їх широку популярність і поширеність, вони представляють деяку загадковість через не цілком ясного їх походження. На перший погляд все просто - велике число декоративних елементів, повсякденних предметів і сказань, витриманих у відповідному стилі ... Однак якщо спробувати знайти взаємозв'язок між давньої кельтської ідеологією і з рослинною, у своєму роді, основою - можна опинитися в замішанні від протиріч і невідповідностей.«Плетінка», як іноді називають кельтські татуювання, отримала популярність з давніх часів по всій Євразії, проте ядро кельтської культури завжди намагалося триматися осторонь, так як «деревна» ідеологія у них була на першому місці, що і наклало відбиток на елементи орнаментів, представлені вузлами та плетіннями. Але з приходом до престолу Юлія Цезаря, кельтська культура зазнала виживанню і була пригнічена майже по всій Європі.

Як, і з якої причини, звірі могли опинитися в рослинних плетениях, незважаючи на те, що жителі Риму підтримували ідеологію реалізму в мистецтві? Можливо, відповіддю на це питання є той факт, що найбільша частина давньої Англії була під контролем сарматського корпусу, який був у складі військ, які належать Риму. Тут-то і сталася зустріч кельтів і скіфів, сповнених бойовим духом. Не варто забувати і про внесок готських племен і слов'ян в історичний шлях розвитку того часу.

Спільна творчість в подальшому отримало назва й закріпилася в історії, як Кельтско-романський стиль. У свою чергу слов'янські племена після хрещення Русі перейняли дещо змінені мотиви минулого - Візантійський стиль.

З усього вищесказаного, можна зробити висновок, що кельтський стиль не можна розглядати як окреме явище, ніж індіанський і полінезійський мотив.

Популярні кельтські татуювання:

- Татуювання у формі метеликів - вони представляють нове життя і перетворення. Крім цього, метелик іноді виражає людську душу.

- Кельтська татуювання у вигляді хреста означає нескінченність, відданість і любов до Бога. У верхній частині хреста розташований коло.

- Кельтська татуювання у формі браслета, містить малюнок серця, над яким зображена корона, підтримувана двома руками. Серце - символ великої любові, корона уособлює відданість і вірність, а руки - дружбу.

- Кельтський вузол - елемент, який символізує тісне переплетення, як духовних, так і фізичних шляхів протягом усього нашого життя. З усіх кельтських візерунків, кельтські вузли є найпопулярнішими. Численні переплетення візерунків, спіралей і петель уособлюють вічність, постійну зміну циклів відродження і смерті.

Найчастіше вузли поєднуються з малюнком пов'язки. Дуже часто, складні вузли складаються з геометричних фігур, таких як, трикутники і кола. Коло виражає нескінченність і постійність життєвих сил. Трикутник, що використовується в кельтських вузлах, позначає святу Трійцю: і Отця, і Сина, і Святого Духа ...

-Кельтське життєве Дерево. Це Дерево уособлює міцний зв'язок між землею і небом. Малюнок цій татуювання являє собою підняті до неба руки, а їхнє коріння обплутують землю. Дерево життя в той же час символізує вісь, яка з'єднує воєдино три частини: гілки, що тягнуться до неба, стовбур, що втілює землю, і коріння, що представляють пекло.

- Кельтські татуювання у вигляді серця - безсумнівно, сама романтична кельтська татуювання з усіх кельтських малюнків. По-іншому її називають вузлом любові і розуміють її, як поєднання душ. Найчастіше, ця татуювання представлена складним переплетінням у формі серця, однієї лінії.

Кельти досить давно вважали, що жити в постійній гармонії з природою, їх навчили тварини. На їхню думку, кожна тварина небудь символізувало.

Додати коментар


Захисний код
Оновити