Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання і татуаж в домашніх умовах

Татуювання і татуаж в домашніх умовах допоможуть вам у придбанні такого важливого професійного чинника, як досвід. Будинок стане для вас чудовою стартовим майданчиком для повноцінного виходу в професійне світло.

Татуювання є малюнок, нанесений на шкіру людини. Сам процес здійснюється вручну за допомогою спеціальної татуіровочной машинки і спеціальних фарб. Якщо примітивно розглядати процес нанесення татуювання, то можна виділити кілька послідовних етапів: начерк (майбутній малюнок), нанесення силуету на шкіру, розфарбовування силуету (тушування, тіні), загоєння і корекція (при необхідності).У цій статті ми дозволимо собі зазначити на декілька важливих моментів, на які починаючому майстрові тату необхідно звернути особливу увагу.

Для заняття татуажем у людини, окрім бажання, повинні бути здібності до малювання. Вся справа в тому, що татуаж є елементом мистецтва, тому майстру необхідно художню освіту або, в крайньому випадку, талант. Ідеальним вважається поєднання цих двох чинників. Все це необхідно для пошуку свого фірмового стилю. Справа в тому, що у світі тату не прийнято займатися плагіатом. Існує, звичайно, своєрідний каталог загальних малюнків, але кожен майстер все одно приносить навіть у звичайний малюнок щось своє. Більш того, з підвищенням класності у фахівця з'являється своє власне портфоліо. Тільки створення свого стилю допоможе вам завоювати гідне місце у світі тату.

Процес татуювання в домашніх умовах розпочинається з придбання обладнання та витратних матеріалів. В якості місця для клієнта можна використовувати стандартне крісло, стілець або шезлонг, а ось машинку та витратні матеріали однозначно доведеться купувати. Саморобні машинки для татуювань давно стали експонатами музею історії тату. В даний час випускаються спеціальні машинки для татуювань, які забезпечені безліччю функцій. У них також передбачені заходи безпеки по відношенню до здоров'я клієнта. Радимо вам починати саме з недорогий професійної машинки, тому вона допоможе вам швидше розібратися з тонкощами процесу і буде першою ознакою вашої солідності.

Час чорної туші в якості фарбувального складу давно пройшло. Давно в моді складні кольорові татуювання та татуаж, які вимагають спеціальних витратних матеріалів (пігментів). В даний час розрізняються два підходи до фарбників. Кустарні барвники робляться в основному на базі гаси, сажі, гелевих паст і відрізняються досить низькою якістю. Татуювання з таким пігментом швидко тьмяніє, краю малюнка можуть розпливатися. Якщо ви хочете одержати високу якість татуювання, то рекомендуємо вам користуватися фірмовими барвниками.

Першими моделями для татуювання в домашніх умовах зазвичай стають найближчі друзі. В основному це молоді люди, які не бояться експериментувати самі і спокійно ставляться до експериментів інших. Малюнки спочатку радимо вибирати прості, але кольорові. Саме робота з кольором допомагає швидше освоїтися в цій нелегкій справі.

Декілька слів варто сказати про переказні татуюваннях. Це своєрідні принти, які продаються у вигляді наклейок. З часом (від тижня до місяця) вони стираються і змиваються. Деякі можуть сказати, що «переводнушкі» - це дитяча забава. За своєю суттю так воно і є, але такі татуювання дозволяють вирішити одну важливу проблему. Справжнє татуювання робиться один раз і на все життя. В основному татуювання робить молодь і люди середнього віку. Навіть роблячи татуювання свідомо, не багато до кінця розуміють наслідки цього кроку. Адже татуювання здатна змінити життя людини. Вона відображає його внутрішній світ, який він наважився показати людям. Переводнушка дозволяє перевірити себе на вірність прийняття рішення. Суспільство не завжди адекватно реагує на татуювання, може змінити ставлення до людини, а сама людина не завжди буває готовий до таких змін. Тому переводнушка є в даній ситуації пілотним проектом.

Татуювання і татуаж в домашніх умовах можна зробити і у вигляді переводнушек. Для цього вам знадобиться принтер і лист спеціального паперу. Бажано, щоб принтер був лазерний, тому він забезпечує гарантію практично в місяць. Для струменевого принтера ваша гарантія протривати до першого контакту з нормальним милом. Татуювання роздруковується в дзеркальному відображенні на аркуш паперу, а потім наклеюється на плівку. Все, переводнушка готова.

Якщо ви хочете поставити цю справу на потік, то врахуйте, що спеціальний лист може вмістити близько 20 наклейок і коштує 4 долари. Вартість переводнушкі коливається від 1до 2 доларів. Тобто після 3-5 татуювань ви вже підете в прибуток, тобто вже на першому аркуші.

Додати коментар


Захисний код
Оновити