Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Маленькі татуювання

Маленькі татуювання - це в основному жіноча прикраса. Сучасні дами, які зважилися на татуаж, воліють в більшості випадків татуювання невеликого розміру. Воно й зрозуміло, адже маленька татуювання додасть жінці певний шарм. Великі тату більш характерні для сильної половини людства.

Говорячи про маленьких татуюваннях, ми змушені зупинитися на особливостях жіночої психології. Жінки, виходячи з будови свого головного мозку, більш схильні до спонтанних вчинків. Більшість клієнток тату-салонів приходять зробити собі татуювання під дією переглянутого фільму, побаченого тату подруги, фотографій тату в Інтернеті і т.д. При цьому дівчата певний сюжет фільму хочуть вписати в коло діаметром 30-40 мм.До вашої превеликий жаль, наші прекрасні жінки, ваше прохання нездійсненна. І справа тут не в низькій фаховості майстра. Вся справа в будову людського тіла і специфічному образі вашого життя, милі дами. З будовою тіла все зрозуміло: пігмент за допомогою спеціальної машинки поміщається під шкіру клієнта, внаслідок чого утворюється певний малюнок з контурами. А ось тут і починається найцікавіше. Середньостатистична жінка жити не може без постійного скобления своєї шкіри скрабами і жорсткими щітками, походи в басейн і солярій також для неї звичне і обов'язкове справу. Все це значно збільшує навантаження на шкірний покрив, внаслідок чого маленькі татуювання починають тьмяніти і трохи розпливатися. При цьому втрачається не лише колір, але й сенс малюнка, який деколи пропадає взагалі.

Ми не говоримо, що чоловіки - бруднулі, але жінки вже дуже багато часу приділяють своєму зовнішньому вигляду. В інших областях життя це непогано, але не в області тату. Ось тому майстер воліє робити татуювання більшої площі. У них деталі крупніше, і навіть розмитими виглядатимуть більш-менш якісно. Така постановка питання майстри зазвичай входить у конфлікт з бажанням жінки. Але дамам необхідно зрозуміти і фахівця, який не хоче псувати своє добре ім'я роботою, яка в будь-якому разі через кілька років стане неякісною. Саме тому зазвичай вибирається або золота середина в думках, чи перемагає думка професіонала.

Іноді дівчина чи жінка сама приносить ескіз татуювання і хоче, щоб її розміри були обов'язково витримані. Коли справа стосується великих розмірів, то заперечень зазвичай не надходить, а от з маленькими можуть виникнути проблеми. Ми вже описували, чому маленькі і складні татуювання не підходять для татуажу. Ось тому професіонал вам може запропонувати просто збільшити масштаб, зберігши тематику. Збільшення розмірів іноді пов'язано і з місцем на тілі, куди хочуть помістити тату.

Якщо ж вас не переконати, і ви обов'язково хотітемаленькіе татуювання, то прийміть кілька обов'язкових умов їх нанесення:

1. Ескізи повинні бути максимально простими. У них ні в якому разі не повинно бути тонких ліній. Ідеальними ескізами є прості геометричні фігури (коло, овал, квадрат і т.д.) з товстими контурами.

2. Намагайтеся вибирати адекватні місця нанесення тату. До цих місць не відносяться коліна, лікті, ступні, сідниці і груди (з міркувань жіночого здоров'я). Ці місця піддаються підвищеному тертю, так що нічого доброго через рік-два від тату там не залишиться.

3. Маленькі татуювання будуть добре виглядати на невеликих частинах тіла (шиї, гомілки, районі зап'ястя).

Якщо вам не вистачає наших слів і слів професіонала, то поцікавтеся, чим закінчила татуювання Дрю Берімор у вигляді хреста. Пам'ятайте, що професіонал він на те і професіонал, щоб мати можливість і право давати вам поради. Він також зацікавлений у тому, щоб ваше тату зберегло свою первозданність як можна довше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити