Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання ангелів

Татуювання ангелів відносяться до татуювань з великою смисловим навантаженням. Саме визначення ангелів вже не дає приводу для фривольних фантазій. Адже ангел - це один з найважливіших релігійних персонажів. Маючи людське обличие, він наділений крилами і є посланцем Бога, передавальним його волю. Фактично ангели є посередниками між світом матеріальним і світом духовним. У більшості релігій ми можемо зустріти опис ангелів і їм подібних істот, але найбільше поширення вони одержали в християнстві та католицтві. Згідно релігійного навчання (Біблії) вони виступають, перш за все, в якості людських захисників, хоча можуть бути і месниками, Кара провинилися перед Богом людей. Погодьтеся, що сміятися над захисниками, а тим більше месниками, досить нерозумно.Ангели на людському тілі зображуються у вигляді чоловіків з крилами і німбом, а також хлопчиків (Купідон). Такі татуювання на своє тіло зазвичай наносять віруючі люди. При цьому вони вкладають в тату певний сенс. Ангел виступає символом віри і відданості, а також показують свою близькість до духовного світу.

Татуювання ангелів зазвичай зображують певним чином. Якщо мова йде про кольоровому зображенні, то ангелів наносять обов'язково в білому одязі, що стоять або ширяють у хмарах. При цьому від них виходить яскраве світло. Особи ангелів зображають скорботними або нейтральними в залежності від смислового навантаження малюнка і приводу його нанесення. Якщо ж татуювання виконується в простому однотонному варіанті, то сяйво зазвичай заміняють на німб або промені світла. Прості варіанти дуже добре виглядають на людях зі світлою шкірою. Якщо у людини Кажан смаглява, то колір ангела виходить вже далеко не білий, хоча деяких людей це абсолютно не хвилює.

Ангельські татуювання можна умовно розділити на жіночі і чоловічі. Жіночі татуювання зазвичай виглядають, як невеликі херувими і ангели-месники. Чоловічі татуювання зазвичай відрізняються великим розміром. Також за статевою ознакою відрізняються і місця нанесення малюнка. Дівчата зазвичай поміщають свого ангела на плечі або на животі, чоловіки - на передпліччі, спині або грудей. Деякі майстри наносять малюнок у вигляді великих ангельських крил на спині. Намальовані одним контуром або зафарбовані білим пігментом, вони справляють сильне враження на оточуючих. Зустрічаються ангели, намальовані на зап'ястях рук.

Є оригінали, які завдають ангелів на ступні ніг, хоча ми цього не розуміємо. Як можна наступати на один з головних символів віри? Якщо людина хоче таким чином бути ближче до Бога, то його прагнення в цьому випадку носить вже дуже специфічний характер.

Самі ангели символізують захист. Саме цим викликана така популярність ангелів. Татуювання ангелів, які покликані захищати людину чи його родину наносять на груди (крім жінок). У цьому випадку вважається, що людина носить віру близько до серця. У католицизмі використовується навіть поняття ангел-охоронець, тому сказати персональний ангел, який піклуватися про долю окремо взятої людини.

Ангел, розп'ятий на хресті, означає пам'ять, надію і віру. Зазвичай такі татуювання наносять після втрати близької людини, щоб зберегти про нього пам'ять. При цьому вважається, що наколота татуювання дозволить бути цій пам'яті як можна ближче.

Ангельські татуювання можуть бути виконані в одиничному екземплярі (тобто із зображенням однієї людини), а можуть бути зроблені у вигляді композиції. Великі барвисті зображення складні у виконанні, але вони чудово виглядають і є практично творами мистецтва.

Шановні любителі татуювань, пам'ятайте, що ангели є, перш за все символами віри, а не просто красивим тату. Тому задумайтеся, чи настільки сильна ваша віра, щоб наносити собі на тіло саме це зображення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити