Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Види татуювань

Види татуювань можуть бути різні. Вони розрізняються за місцем нанесення, стійкості, тематиці і т.д. Єдине, що їх об'єднує, так це бажання людини прикрасити своє тіло малюнком. Це бажання може бути продиктовано радість, скорботою, вимогами соціуму, де обертається людина (армійські татуювання, тюремні наколки).В першу чергу види татуювань можна розділити на термін експлуатації. Різні матеріали та техніки виконання можуть забезпечити татуюванні різний термін служби. Татуювання на все життя робляться із застосуванням стійких мінеральних фарб. Їх практично не можна вивести, тому виконувати такі татуювання рекомендується після ретельного обмірковування. Тату, виконане хною, прослужить своєму господареві не більше восьми тижнів і може вважатися пробним варіантом, тому що сказати розвідкою в багатоликої країні татуювань. Тату, яке ще називається перманентним макіяжем, здатне протриматися на вашому тілі до п'яти років. Воно може виконувати косметичні функції (наприклад, закривати шов). Існує також особливий вид татуювання, яким зазвичай страждають тінейджери. Це своєрідні переводнушкі, які зроблені на лазерному принтері. Вони наносяться на шкіру самостійно, але здатні триматися максимум 3-4 тижні.

Очевидно, що види татуювань розрізняються за місцем їх нанесення. Основними місцями для татуювань є спина, плече, передпліччя, груди (у чоловіків), живіт (у жінок) і т.д. При цьому татуювання мають свій певний сенс - розрізняються за тематикою. Тварини, птахи, квіти, тюремні і армійські наколки - це далеко неповний перелік тем для татуювань.

Види татуювань можуть бути виконані в різних стилях. Є тату, виконані тільки в чорно-білому стилі, але найкрасивіші татуювання виходять при використанні різних пігментів (кольорові тату). В даний час сформувалися декілька популярних напрямків:

Трібайл - абстрактна техніка в чорних і синіх тонах. Характерна особливість - гострі краї предметів;

Механіка або кіберпанк - стиль змішання людини і машини (своєрідний Робокоп). Дуже близьким до нього є стиль біомеханіки, що зображують Хижака, Чужого і т.д. Дуже популярними в цьому стилі вважається творчість майстра під псевдонімом Гігер;

Селтік - орнаменти в стилі стародавніх народностей (наприклад, кельтів);

Орієнтал - красиві витіюваті орнаменти, характерні для Сходу;

Реалізм - практично фотографія. Основне завдання майстра полягає в тому, щоб якомога точніше передати всі деталі зображення;

Хекс-стиль - види татуювань окультної тематики типу магічних символів і малюнків;

Old Scholl - низькопробні за якістю сюжети у вигляді черепів, серця і т.д.;

New Scholl - сучасний напрям, що відображає сьогоднішніх героїв коміксів, мультиків, фільмів і тому подібного.

Існують також інші види татуювань. Наприклад, еротичні. Вони являють собою викликають написи і картинки і наносяться на будь-яку частину тіла, навіть на геніталії.

Племінні татуювання

Зеківських і армійські татуювання дуже подібні між собою за інформативністю. Татуювання засудженого може розповісти про статтю, місце і строк ув'язнення, а також злодійський спеціалізації та місці в ієрархії.

Армійська татуювання зазвичай робиться в період несення служби. На ній вказується період служби і рід військ. Зазвичай цим «страждають» старослужащие. Характерна для все родів військ, крім серйозних спецпідрозділів. Ці види татуювань можуть містити патріотичні гасла, що говорять про любов до Батьківщини.

Зовсім особливе місце займають релігійні татуювання. Хрест, ангел і інші релігійні символи говорять про віру людини. Іноді зустрічаються рядки з культових релігійних книг.

Існують також і другіевіди татуювань: тату-оберіг (у вигляді тварини, символу, знаку), декоративна татуювання (звичайний малюнок), тотемная (зображення тварини), тату-клеймо (покарання за щось). До речі, клеймо було відомо давним давно. Наприклад, у середньовічній Франції лілією на плечі таврували повій.

До особливої касти татуювань відносяться комерційні та кланові татуювання. Вони несуть у собі інформацію про належність до певного клану (корпорації), займаному статусу, рід занять і т.д. Для країн пострадянського простору такі види татуювань не характерні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити