Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Наслідки татуажу

Наслідки татуажу часто лякають жінок і не дозволяють їм зважитися на цей крок. Жіноча природа вимагає чудового зовнішнього вигляду завжди і скрізь. І незалежно від обставин, в які потрапляє жінка. І якщо немає можливості наносити макіяж і стежити за ним, що виходом з положення буде нанесення татуажу. Але перш, ніж прийняти остаточне рішення про необхідність даної процедури, потрібно володіти повною інформацією про можливі її наслідки.Найперші, але швидко переборні наслідки татуажу, які напевно затурбуватися володарку свіжого татуажу - це надмірна яскравість перманентного макіяжу. У перші дні він буде кидатися в очі, навіть виглядати зухвалим. Але таке явище буде тривати не довше семи днів, тому переживати не варто. Самими неприємні наслідки татуажу перших днів - набряклість і почервоніння. Але з часом він зійдуть, тоді і проявиться повною мірою новий образ. І треба бути готовою, що він, звичайно, буде відрізнятися від звичного.

Всіх, бажаючих зробити татуаж, цікавить ступінь ймовірності і те, які будуть негативні наслідки цієї процедури. Є ризик, але досить невеликий, в тому, що контур макіяжу буде нечітким, лінія буде нерівною. Колір фарби може разюче відрізнятися від природного кольору шкіри. наслідки татуажу можуть бути такі - нерассосавшіеся залишки фарби можуть спровокувати появу плям. Щоб звести подібний ризик до мінімуму, треба виважено підійти до вибору салону і конкретного майстра.

Розглянемо можливі наслідки татуажу конкретних ділянок обличчя. Почнемо з губ. Найпоширенішою проблемою, яка виникає при татуажі губ, це поява герпетичної висипки. Її наслідком може бути уповільнення відновлення шкіри. Щоб цього не сталося, перед нанесенням татуажу треба провести профілактичні заходи герпесу приблизно за тиждень до візиту в салон. Інші негативні наслідки татуажу - поява набряклості в деяких місцях. Вогнища найчастіше з'являються відразу ж після закінчення процедури татуажу. Іноді зсіла і запеклася кров на губах призводить до появи корости. Щоб всі ці наслідки не виникли, перманентний макіяж повинен проводити висококваліфікований фахівець. Його завдання - зробити контур ідеальний по своїй чіткості і точності.

Якими негативні наслідки можуть бути від татуажу брів? Найпоширеніше наслідок недосвідченості майстра - неправильно підібраний колір, через якого брови на вашому обличчі виглядатимуть чужорідним явищем. Але треба сказати, що це наслідок - не найгірше, що може вас чекати. Навіть якщо колір вам підходить ідеально, але якість татуажу таке, що волосся з брів просо починають випадати. І з часом ви можете залишитися без брів взагалі. Наступні наслідки татуажу, які може вас чекати - неоднаковість і несиметричність розташування брів. Одна може бути довше іншої, вона вище, інша нижче. Цей недолік виправимо, але прибрати його можна не раніше, ніж через місяць. Некваліфікований майстер може створити широкий перманент в районі брів, і це замість бажаних тонких і витончених брів. Ще гірше, якщо брови вийдуть неправильної форми і обличчі виявиться маска з фантастичного фільму. Перелік того які негативні наслідки татуажу брів можуть бути досить великий, щоб довірити таку відповідальну справу як татуаж особи недосвідченому фахівцеві.

Безумовно, очі - найвиразніша і найпривабливіша частина жіночого обличчя. І вже уникнути того що з'являться негативні наслідки татуажу очей просто необхідно. А їх є велика кількість. Використання брудних інструментів може призвести до занесення інфекції та початку запалення. Часто зустрічається недоліком поганого виконання татуажу століття є криві, нечіткі лінії. Недосвідченість майстра і, як наслідок, надмірно глибокий введення барвника, може призвести до сильних набряків. Часто в результаті процедури татуажу очей з'являється скоринка через яку шкіра стягується, що дає неприємні відчуття.

Сподіваємося, що дана стаття переконала вас у тому, що вибір майстра для проведення процедури перманентного макіяжу - дуже важливий етап для отримання чарівною краси. Перед тим, як вирішуватиметься на татуаж особи, переконайтеся, що майстер має достатній досвід саме в цьому напрямку макіяжу, у нього обов'язково повинна бути кваліфікація візажиста. Бажано, що майстер мав медичну освіту - знання ним біології і медицини дає вам впевненість, що ймовірність набряків буде значно нижче.

Додати коментар


Захисний код
Оновити