Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання драконів

Татуювання драконів у минулому 2012 були надзвичайно популярні. Сьогодні, напевно як результат загальної моди на схід, стали дуже популярні малюнки драконів. Як показує практика, сьогодні кожен третій хоче мати татуювання саме у вигляді дракона. Це міфічна тварина символізує силу, феєричність і лють. Є два основних види дракона:

- Східний змій;

- Західний дракон.Східний дракон - це символ щастя, доброти, великодушності. Західний, навпаки, говорить про печалі і меланхолії. Його вдача досить жорстокий і нечистий. У легендах і казках цей дракон є негативним персонажем, який у пошуках багатств руйнує села і вбиває людей.

Не дивлячись на це, дракон завжди був в топі малюнків для татуювань. І як ті люди, які є або хочуть здаватися жорсткими, брутальними, вибирають собі цей малюнок. Іноді вибір падає на татуювання драконів у результаті прихильності до звичаїв і традицій. Але треба пам'ятати, що різні види драконів символізують зовсім різні речі. Дракони зображуються в різних стилях, є кілька типових малюнків, тому до вибору треба підійти виважено.

Що мають на увазі татуювання драконів на тілі людини? З цього приводу є деяка розбіжність думок, тому наведемо їх все.

1. Є люди, для яких малюнок татуювання, зокрема драконів, має велике значення. Дранок - сильна тварина і символізує владу, мудрість. Саме ці якості бачать в собі ці люди.

2. Існує думка, що татуювання - це не просто красивий малюнок, додає стильності своєму володареві. Містичний дракон близький до сюрреалізму, тому його часто вибирають люди, що мають схильність до ірраціонального. Такі люди часто вірять у містику і в те, що зображення дракона на його тілі додасть йому частину чарівної сили цього стародавньої тварини.

3. Треті вважають, що татуювання драконів - це спосіб донести інформацію про себе іншим людям. Людина вважає, що він досвідчений, володіє знаннями і силою. І через малюнок дракона він це показує оточуючим. Така людина здатна вижити навіть в самих екстремальних умовах. Мудрість дракона дозволить йому опанувати ситуацією і розгорнути на свою користь. Заодно малюнок покаже, що людина легко впадає в лють і здатний знищувати своїх супротивників.

Але подібні трактування малюнка дракона таки більше підходять чоловікам. А що ж татуювання у вигляді дракона дає жінці? У даному питанні думки також розділилися.

1. Вогняний дракон скаже про те, що жінка захищає свою незалежність, вона розумна і самодостатня. І в чоловікові особі не потребує. В даному випадку жіночий дракон дуже схожий на чоловічий, тільки до нього додається жіноча хитрість і підступність. Жінки, які вибрали в якості татуювання драконів, небезпечні та яскраві.

2. Татуювання драконів на тілі жінки показує, що вона сильна, може постояти за себе і любить контролювати ситуацію.

Треба зауважити, що дракони стали настільки популярні, що їх обирають люди будь-якого віку, включаючи дітей і поважних глав сімейств. Тому кожен поважаючий себе тату-салон пропонує цілий альбом малюнків на цю тему, де кожен зможе обрати дракона по своєму смаку, характеру і містичному значенням.

Адже недарма справжні майстри тату запевняють, що татуювання у вигляді дракона має сакральний зміст. Це тварина прийшло із стародавніх легенд Сходу. Воно здавна врівноважував сили добра і зла, охороняло необхідну гармонію інь і ян. Дракони наділялися силою і мудрістю, через них мудрість богів сходила на землю.

Тому до вибору такої татуювання треба підходити продумано. І краще це робити в зрілому віці, коли людина вже багато чого пройшов у житті, відчув е смак. Якщо людина по натурі лідер, він прагне перемагати, керувати людьми, то дракон - це його татуювання, яка буде йому допомагати в його прагненнях.

Додати коментар


Захисний код
Оновити