Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання на руках

Татуювання на руках є найпопулярнішими серед всіх видів тату. Будь-яка людина, яка вирішила нанести на свою руку татуювання, бажає, щоб вона була оригінальною. Існує кілька типів татуювань, приковують увагу з боку оточуючих. Людина, що вирішила зробити татуювання на руках, повинен вибрати її серед найпопулярніших напрямків тату, а щоб надати їй індивідуальність, то можна її дещо видозмінити і доповнити.Найпопулярніші, що наносяться на руки, татуювання.

У всі часи великою популярністю користувалися племінні татуювання на руках, у зв'язку з їх унікальністю і різноманіттям видів. Племінні татуювання можуть представляти собою, як звичайні абстрактні композиції, позбавлені будь-якого сенсу, так і втілені в малюнок думки та ідеї. Таким чином, багато людей наколюють різні татуювання на руках полум'я і метеликів, які виконуються в племінному стилі. У підсумку така татуювання є неповторною і унікальною.

Татуювання у вигляді квітів також вважаються популярними за кількома ознаками. З іншого боку, що такі татуювання добре виглядають, через різноманітність забарвлень, вони ще можуть приховувати деякий сенс. Наприклад, троянди червоного і білого кольорів висловлюють ознака єдності. Вибираючи той чи інший колір, можна домогтися вираження практично будь-якого почуття.

Дуже часто в татуюваннях на руках використовують зображення хрестів, які можна застосовувати і в оформленні племінних татуювань.

Популярністю користуються і татуювання пов'язані з небом і об'єктами йому належать - зірки і сонце.

Відрізняються один від одного татуювання, розташовані на руці, не тільки дизайном і кольором, але ще і розмірами малюнка.

Татуювання на руках користуються популярністю, як серед чоловіків, так і серед жінок.

Татуювання, що наносяться на руки, мають велику різноманітність за кольором та розмірами. Крім татуювань невеликого розміру, на руки часто наносять малюнки великих розмірів. Ці татуювання поділяють на кілька підвидів, які залежать від довжини:

1. Так званий довгий рукав, являє собою татуювання, що починається від плеча і тягнеться по всій руці до зап'ястя. Таке татуювання виглядає як одна велика або як совокупившись декількох зображень меншого розміру, пов'язаних в одне ціле.

2. Татуювання на руках розміром у чверть рукава - найбільш популярна, і охоплює ділянку від плеча аж до місця, розташованого трохи вище ліктя.

3. Половина рукава - татуювання, яка може розташовуватися, як вище ліктя, так і нижче нього. Тягнеться від ліктя до кисті, або від плеча до ліктьового згину.

Чоловіки, для додання почуття мужності і сили, наносять на руку різноманітні зображення, мечів, драконів і черепів. Жінки віддають перевагу татуювання на руках у вигляді зірочки, квітки і сердечок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити