Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Жіночі татуювання - рок, оберіг, прикраса, каприз? ..

Жіночі татуювання - поширений предмет суперечок. Татуювання - актуальне вже котрий рік нового тисячоліття і ультрамодний хобі, яким ще півстоліття тому в більшості своїй захоплювався сильна стать. Однак політичне рівноправ'я, соціальна і культурна емансипація дозволили і милим дамам допомогою оригінального, що додає якийсь шарм неприступною персоні тату, що досі вважалося виключно чоловічою прикрасою.Проте опитування художників при салонах краси свідчить про надзвичайну популярність саме жіночих татуювань, адже понад 65% клієнтів майстрів тату, які до цих пір у багатьох представників радянського покоління асоціюються тільки з кримінальним світом, виявляються саме милі леді. Тому жіночі татуювання (постійні і тимчасові, в чорному кольорі або райдужних гамах, шаблонні або художні), які дійсно змінюють погляди дівчини на свій імідж, поведінка, спосіб життя, манеру спілкування, відносини, розкривають пасивні риси характеру, допомагають зовні завуальовано підкреслити індивідуальність, особливий статус, приналежність до окремої групи (соціальний шар, релігійна течія, субкультура),-прогресивно і креативно розвивається затребуваний напрямок сучасної індустрії краси.

Втім, татуювання, в тому числі і на жіночому тілі, - одне з головних атрибутів язичницької культури: в стародавні часи закарбовані лики богів або сил природи, культових тварин або рослин оберігали їх володарку, наділяючи її силою духу, хоробрістю, мудрістю. Якщо звернути увагу на рейтингові візерунки жіночих татуювань в наші дні, то можна з упевненістю стверджувати, що і нині настільки чутлива жіноча натура дуже близька з природою, яку хитра жінка чи дякує, або просить обдарувати її конкретної рисою. Наприклад, вогненна дракон в якості тату вкаже на жадобу влади і розкоші, а ніжна квітка допоможе зрозуміти, що представниці прекрасної статі не вистачає душевної гармонії, сімейного затишку і чоловічої уваги.

 

До слова, саме татуювання мальовничій флори та вражаючою природним забарвленням, міццю і чарівністю, добротою фауни (сімейство котячих, вовчиці, дельфіни, метелики, бабки, лебеді і т.д.), нарівні з казковими персонажами (фея) і небесними мешканцями (ангели , зірки, знаки Зодіаку, покровителі року народження), формують категорію найбажаніших візерунків на тілі, що одухотворяє неабияку персону. Більш складні не тільки у втіленні, а й у трактуванні витіюваті і досить великі за розміром племінні (скажімо, кельтські), релігійні або кланові татуювання для дам, які за рахунок напускною агресії, суворості, грубості форми вважають типово чоловічими. А традиційно жіночими татушками визнані вишукані і мініатюрні орнаменти у вигляді з'єднаних любов'ю сердець, переплетень дорогоцінних каменів і пр.


Визначившись з формою, кольором і розміром татуювання, варто вибрати і місце її тимчасового або остаточного розташування з урахуванням того, що жіноча фігура природою більш схильна масштабних змін. Тому разом із збільшенням целлюлитних складок в області рук, талії, стегон, сідниць татуювання може втратити естетичність і привабливість. А ось шанувальниці активного відпочинку, спорту, фітнесу, танців і рухливого способу життя в поєднанні з помірним і збалансованим харчуванням вольні прикрашати себе в будь спокусливою і пікантною частини ідеального тіла: шия, плечі, руки, зап'ястя, лопатки, груди, живіт, лобок, поперек, кісточка, ступня.

Настільки мінливим і ексцентричним, непередбачуваним і примхливим особам, як милі леді, досвідчені майстри татуювань радять спочатку зробити тимчасову тату (мовою професіоналів - темпту) - так би мовити, пробний варіант, особливо у випадку нанесення на шкіру імені коханої людини (адже не виключено, що саме він є звуженим). Але й, здавалося б, безтурботна тимчасова жіноче татуювання, яка зникне через пару місяців, має ряд умовностей.

Скажімо, такий вид bodyart, як тимчасова жіноче татуювання з пасти на основі натуральної хни, що наноситься протягом години за допомогою шприца, трафарету або кисті, по-перше, не перевищує діаметра в 5 см, по-друге, знайде бажаний вид через 2 - 3 дні, по-третє, буде тільки коричневого кольору, який стійкий протягом місяця. Як і природно руда, так і штучна чорна хна з додаванням кристалів графіту, нафтовмісних елементів, оксидів заліза, титану та інших хімікатів для створення тимчасових тату на шоколадній шкірі здатна викликати алергію в якості сильного свербіння, що залишає синці. Більш безпечним і менш міцним способом створення татуювання на час (5-7 днів) є аерографія - візерунок нетоксичної фарби через трафарет. Найдоступніша і нешкідлива татуювання - перекладна.

Що ж, ера демократії, яка перемогла, де де з кожним днем ​​стає все більше прихильників забобонів древнеязическій походження, надає широкий вибір за формою, розміром, кольором, виглядом, виконанню, довговічності тату (у перекладі з полінезійського мови означає «удар», «відмітка» ) для обожнюють себе прикрашати чарівних і слабких жінок, які вбачають в татуюванні ще й елемент захисту та прояви бунтарської і непокірної натури.

Додати коментар


Захисний код
Оновити