Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

ЩО ОЗНАЧАЮТЬ ТАТУЮВАННЯ

Ніхто не сумнівається, що будь-який вид з мистецтв, так чи інакше, впливає на підсвідомість людини, на його психологічний стан. А коли розмова йде про такому незвичайному мистецтві, як мистецтво прикраси власного тіла різними зображеннями, це питання особливо важливий. Адже потрібно розуміти, що означають татуювання.І особливо важливий для тих, хто зважився прикрасити своє тіло, вподобаним сюжетом. Так як, людині необхідно переступити визначений для нього бар'єр, щоб все-таки зважитися на це. Безсумнівно, для кожної людини є своя причина, яка спонукала його на прикрасу тіла таким чином, і кожен повинен визначитися з цими причинами, усвідомити їх. Але в той же час, людина живе в суспільстві, і своїм зовнішнім виглядом надає те, чи інше вплив на оточуючих. Це також важлива деталь психологічного механізму в мистецтві створення татуювань.

Ця стаття написана для того, щоб людина, одного разу наколовшись татуювання, розглядав її не тільки як об'єкт прикраси, але і керувався знаннями всіх її аспектів. Адже, роблячи малюнок на своєму тілі, потрібно знати, що означають татуювання.

Татуювання агресивного змісту весь час нагадує її власникові: я дуже злий, я всіх ненавиджу. Однак самим неприємним є той факт, що в звичайному житті ця людина ніколи не зможе переступити ту невидиму межу, якою оточив сам себе. В деякому розумінні процес нанесення татуювання - це в деякій мірі зомбування, підпорядкування чужій волі, зречення від своєї власної. Кажучи іншими словами, татуювання - це не пасивний знак, а вельми активний елемент, діючий незалежно від волі свого господаря. Та й не господар це зовсім, а всього лише носій чужих ідей і світоглядів, однак вважає, що ці волевиявлення належать саме йому.

Автор малюнка, який наноситься на тіло, як би ставить печатку, що відображає всі особливості свого внутрішнього світу. Тому можна зробити висновок, що і людина, що пропонує той чи інший малюнок, неусвідомлено надає вибір того варіанта, який буде свідчити про особливості його і тільки його розвитку.

Татуювання - це індикатор психологічного стану та характеру людини, але тільки якщо його не змушують проти своєї волі наносити її.

Психолог з Америки К. Маховер протягом багатьох років аналізував особистісні якості та особливості розвитку малює і різновиди наносяться малюнків. У підсумку були виявлені закономірності і зв'язки цих об'єктів. Ось найпоширеніші з них:

 

Що означає татуювання людини, що біжить?

- Бажання сховатися, сховатися, втекти; крокуючий спокійно - врівноважений.


Тулуб

- Духовна і фізична сила. Крупний тулуб - гостра необхідність, недолік, незадоволеність. Маленьке тулуб - почуття приниженості. Особа, з ретельно промальованими рисами, - занепокоєння з приводу свого зовнішнього вигляду, відносин з іншими.

Очі

- Якщо вони закриті або заховані під полями капелюха - це ознака прагнення уникнути небажаних візуальних контактів. Широко розплющені очі - тривога, нужда в захисті, неспокій.

Що означає татуювання «Рот»

- Ознака агресивності. У разі чітко промальованих зубів можна судити про надмірної агресивності малює. Рот схожий на клоунський - привітність. Якщо рот взагалі відсутній або на його місці «риска» - то це говорить про неможливість впливу словесно на інших людей.

Ніс

- Уособлює сексуальність, хоча це спірно.

Що означає татуювання «Кінцівки»;

- Ноги, руки - можливість впливати на світ.

М'язисті руки

- Ймовірно, потреба в спритності і фізичній силі. Ноги - хороша опора в житті; ноги широко розставлені - схильність до диктаторства, надмірна впевненість у собі.

Наколюючи той чи інший малюнок, слід враховувати той факт, що крім першого сенсу, який має поверхневе пояснення, існує ще й другий сенс, який трактується на тонкому, релігійному та духовному рівні. Та нитка, яка пов'язує символи малюнка і їх трактування, надає можливість зрозуміти справжній сенс татуювання, його глибину і душу. Нижче наведемо опису декількох зображень, взятих з книги «Словник символів» (Х. Е. Керлота).

Що означає татуювання «Журавель»

- У багатьох культурах, від Китаю до Середземномор'я - символ справедливості і довгого життя, чистою і праведною душі.

Що означає татуювання «Орел»;

- Ознака високого духовного стану. В системі єгипетської ієрогліфічної писемності фігуру орла, яка означає день, початок життя, позначають буквою А. Орел належить стихіям вогню і повітря. Він уособлює безстрашний політ, швидкість і раптовість. Орел, ширяючий в повітрі, це теж саме, що і лев на землі, тому в деяких випадках, орла зображають з головою лева.

Усвідомлення і розуміння глибокого змісту того чи іншого зображення, дозволяє грамотно охарактеризувати її власника, оцінити його духовні аспекти, а також дає можливість грамотно підійти питання про нанесення татуювання на своє тіло. Але перед тим, як почати прикраса тіла татуюваннями, необхідно враховувати досвід інших володарів натільних малюнків, які можливо жалкують про скоєне, адже іноді наслідування іншим - не найкраща якість.

Для більш повного уявлення про роль татуювання в житті людини і розуміння того, що означають татуювання наведемо деякі статистичні дані. У 1985 році під час служби в лавах збройних сил, 75-81% військовослужбовців завдали собі татуювання, в залежності від родів військ. Особливо домінує Військово-морський флот і будівельні батальйони. В той час, як відсоток татуйованих засуджених становить близько 94%. Цифри дуже близькі, але значення татуювань і їх зміст абсолютно різні. Але дивна аналогія цифр, навряд чи змусить колишніх солдатів знову наколоти татуювання, на відміну від ув'язнених. Багато хто скаже: це помилки молодості. Як ви думаєте, може не треба здійснювати їх? Яким би не був ваш відповідь, перш, ніж іти в тату-салон, поцікавтеся докладно, що означають татуювання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити