Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання хною

Татуювання хною були популярні багато років тому, але і зараз не втрачають актуальності. Мистецтво прикраси тіла різними малюнками прийшло до нас досить давно. Про використання хни при нанесенні різноманітних малюнків, говорять древні джерела, на їхню думку, такі малюнки на своє тіло наносили ще жителі стародавньої Греції, Вавилона, Римської імперії, Месопотамії та Ассирії.

У той час татуювання хною застосовувалися в якості талісманів та оберегів, багато з них наносилися при виконанні ритуальних обрядів і супроводжували їх власника протягом усього його життя.



І донині не забуті традиції з нанесення малюнків хною, наприклад, в Північній Африці, Індії та Пакистані. У наш час, зазвичай такі малюнки наносять в переддень свят і в для додання декоративної краси свого тіла. У кожній державі існують свої візерунки для татуювань. Наприклад, у східних країнах, найчастіше використовують рослинні орнаменти, тому що релігія забороняє небудь використовувати зображення, як людей, так і тварин.

У наші дні Європа схильна потужної хвилі моди на татуювання хною. Навіть ті, хто ніколи не зважиться наколоти постійну татуювання, виявляються у владі спокуси і наносять тимчасове татуювання хною. У багатонаціональній Європі немає ніяких обмежень в плані орнаменту, тут зустрічаються найрізноманітніші татуювання з найрізноманітнішими орнаментами, в залежності від тенденцій моди і смаку кожної людини.

Як позбутися небажаного малюнка хною?


Як не старайся, але практично в будь-якому ремеслі трапляються шлюби і промахи. Зрідка трапляються випадки, коли татуювання, виконана хною, з якихось причин не влаштовує свого власника, або, не обдумано завдавши тату, людина з жахом відзначає, що вона занадто вульгарна для нього.


Що зробити, як позбутися від невдалого малюнка? Чи можливо це? На жаль - ні. Відразу, в одну мить малюнок ніяк не може зникнути, але прискорити його зникнення можна.

Для прискорення процесу виведення татуювання хною можна спробувати виконати ці рекомендації:

- Якомога частіше мийте татуювання водою з милом;

- За допомогою дрібнозернистого скрабу слід злегка порушувати цілісність епідермісу, таким чином, частки хни будуть більш активно покидати поверхневий шар шкіри;

- Скористайтеся народними засобами очищення шкіри; лимонна кислота, огірок, корінь петрушки.

Хорошу допомогу нададуть розчини хімічних елементів, наприклад, хлорний розчин і розчин перекису водню. Однак застосовувати їх слід дуже обережно, і якщо у вас є можливість почекати, поки татуювання хною зійде сама - скористайтеся нею.

Але якщо вже ви вирішили якнайшвидше вивести небажаний малюнок, то застосовуйте хімічні речовини вкрай обережно, тому що ці хімікати є досить агресивними і можуть викликати хімічні опіки і напади алергії.

Перевага татуювань хною

Основною перевагою татуювань, виконаних хною рослинного походження, є той факт, що вона абсолютно нешкідлива для здоров'я, і вкрай рідко може викликати незначну алергію. Часто такі алергічні реакції спостерігалися у людей, які страждають алергією на полуницю, мабуть, це якось пов'язано.

Всупереч загальній думці про хворобливість процесу наколювання татуювання, багато людей, вже завдали собі малюнок хною, стверджують, що ця процедура абсолютно безболісна, і навіть навпаки - вельми приємна. Вони кажуть, що цей процес добре розслабляє і заспокоює.

Татуювання, нанесені хною, належать до розряду тимчасових, через два тижні вони безслідно зникнуть з вашого тіла.

Татуювання хною можливо виконати і в домашніх умовах, тому що ця процедура досить проста і не вимагає наявності якихось спеціальних інструментів. Всього лише потрібні шматочок вільного часу і паста їх хни.

Не слід поспішати і тоді, безсумнівно, ви отримаєте красиву і індивідуальний малюнок. Якщо нанесена картинка вам не сподобається і викличе у вас розчарування, не варто сумувати, адже скоро вона сама зникне і звільниться місце для польоту фантазії. Виходить, татуювання хною мають незаперечні переваги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити