Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно проколоти вуха

Сережки завжди були прикрасою жінки. Вони надають їм ще більше жіночності і витонченості. Але щоб сережки не дістаючи безліч проблем, в першу чергу, необхідно правильно проколоти вуха, а після цього підібрати правильний догляд за ними, щоб ранки швидше зажили.

1. Не намагайтеся проколоти вуха вдома самостійно або попросивши про це друзів, адже це може призвести до не дуже приємних наслідків. При використанні нестерильних інструментів або в безлічі інших випадків велика ймовірність того, що в рану потрапить інфекція. До того ж якщо человекхочет проколоти вуха вперше, то через надмірне хвилювання він може проколоти вуха нерівно або некрасиво. Тому для того, щоб проколоти вуха, краще звернутися в спеціальну установу.2. Проколоти вуха можна двома способами: за допомогою одноразового стерильного пістолета або закругленою голки. Спеціальний пістолет дозволяє проколоти вуха більш безпечно і безболісно, однак і заплатити за це потрібно буде більше. Другий спосіб почав використовуватися ще давно, тому можна сказати, що він перевірений століттями, однак при виборі цього способу проколоти вуха повинен тільки людина, що знає свою справу.

3. Перед тим, як правильно проколоти вуха, потрібно прийняти душ або просто помити голову, тому що пил, який осідає на шкірі або волоссі, може потрапити в ранку і стати причиною інфікування. Крім цього не бажано мочити вуха і після процедури, тому мити волосся слід дуже акуратно. Варто також утриматися від відвідування пляжу в літній період.

4. До тих пір, поки ранки повністю не заживуть, потрібно частіше міняти наволочку, оскільки скупчилася пил і мікроби можуть викликати роздратування. Також рекомендується якомога рідше розмовляти по мобільному телефону.

5. Ще одним важливим моментом у всій цій процедурі є вибір сережок. Не так давно під час проколу вух просмикувалися хірургічні нитки, які залишали на кілька днів, поки ранка хоч трохи затягнеться. Потім вже вставляли сережки. У наш час сережки одягають відразу, однак треба враховувати, що чим важче буде сережка, тим довше буде гоїтися ранка, тому потрібно вибирати аксесуари, які важать менше 3 гр, якщо ви хочете не тільки правильно проколоти вуха, але і не мати потім ніяких проблем .

6. Приблизно перші 7 днів за вухами необхідно особливо ретельно доглядати. Місце проколу потрібно кожен день протирати спиртом, який без зусиль можна купити в будь-якій аптеці. Кожне вухо протирається окремим ватним тампоном. Це дозволить уникнути занесення інфекції. Тампони використовуються тільки для одноразового застосування. Спирт зовсім не треба втирати в рану, достатньо всього лише змочений тампон прикласти з двох сторін проколу і трохи почекати. Процедура зазвичай проводитися не менше 4 разів на день. Саме так потрібно доглядати за вухами після того як вам вдалося їх правильно проколоти.

7. Якщо зробити проколи якнайближче до обличчя, то сережки будуть виглядати неймовірно красиво. Але перед тим як проколоти вуха, ви обов'язково повинні порадитися з фахівцем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити