Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пірсинг брови

Пірсинг брови може вважатися лідером серед всіляких проколів в області обличчя. Його колють у будь-якому місці за протяжністю брови. Не забувайте, що пірсинг це не просто прикраса, а втручання в роботу вашого організму. Тому, перш ніж зважиться на це - уважно ознайомтеся з низкою важливих нюансів.

У цій статті ми надамо вашій увазі відповіді на найчастіше задаються які стосуються пірсингу брови, від вибору майстра і салону до необхідних умов і дій після того, як прокол вже зроблено. 

Як проколоти брову?


Загальні відомості про пірсингу брови

У тому випадку якщо все необхідне буде робити кваліфікований майстер - якою б пірсинг ви не робили, шкоди він вам не принесе.

Больові відчуття звичайно будуть. Але цей біль не порівнянна стій, яку люди відчувають завдаючи татуювання. При проколі ви будете відчувати біль не більше однієї хвилини.

Не потрібно наносити на пірсинг та прокол-якої крем. Це не зніме біль повністю. Приглушивши її на час, він скоро перестане діяти і прокол заболить ще сильніше.

Часто причиною хворобливих відчуттів при пірсингу брови стають волоски брови, які дратують прокол. Щоб уникнути цього видаліть волоски пінцетом. Але не треба застосовувати різні депілірующіе кошти, начебто воску або яких-небудь кремів.

Якщо ви будете стежити за своїм пірсингом брови і тримати цю ділянку шкірі в чистоті, то ви зможете уникнути запальних процесів та інших проблем пов'язаних з попаданням бруду в ранку.

У випадку якщо ви не здорові, не варто поспішати з цим. Нехай ваш організм відновиться після хвороби і кине всі сили щоб привести вас в повний порядок. Додаткові втручання в той період, коли ви ослаблені можуть тільки нашкодити вам і пірсинг не потішать.

Пірсинг брови - Думка професіонала

Не потрібно проколювати брову самостійно або ж просто вдома. Це може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям!

Не використовуйте для проколу пістолет або звичайну голку. Такий пірсинг роблять за допомогою спеціальної голки пристосованої для цих цілей і неодмінно стерильною.


Не звертайтеся до першого ліпшого. Ретельно вибирайте собі кваліфікованого майстра, який зможе зробити пірсинг якісно і безпечно.

Зробіть особистий моніторинг салонів у вашому місті, які надають потрібну вам послугу. Відвідайте кілька і розпитайте фахівців. Так ви дізнаєтеся про ціни і про безпеку проколів брови в різних точках, а також зможете вибрати для себе найбільш відповідне для вас місце і потрібного майстра.

У тату-майстрів є спеціальне портфоліо, за яким клієнт може оцінити його роботи. У фахівців з пірсингу теж є подібні. Уважно вивчіть його при виборі потрібного вам спеціаліста.

Ідеальний варіант, якщо хтось з ваших друзів вже робив такий же пірсинг. Вони зможуть забезпечити вас важливими і необхідними відомостями. Нехай розкажуть вам де і коли робили прокол, який майстер їм сподобався і скільки довелося заплатити. Якщо ж таких немає - не турбуйтеся. Випадковий перехожий з пірсингом брови, швидше за все не без задоволення розповість вам про те ж, варто тільки його запитати. Не потрібно соромитися. Найчастіше таким людям приємно притягнуте увагу.

Пірсинг брови - Як доглядати за проколом

Краще за все вам звернутися з цим питанням саме до фахівця, який буде колоти вам брову.

Заживає така ранка не менше 6 тижнів. Максимальний термін - 8 тижнів. Якщо загоєння все не закінчується, то швидше за все в прокол потрапила інфекція. Занести її можна звичайним необережним дотиком до пірсингу, яке ви можете робити не замислюючись, або ж очищаючи його.

До речі, саме очищення вашого пірсингу брови - головна складова догляду за ним. Робити його треба регулярно і обов'язково щодня. Спочатку додайте в чисту теплу воду звичайну або морську сіль. Потім змочіть невеликий шматочок вати і притисніть до місця пірсингу на кілька хвилин. Продовжуйте робити так щодня, поки прокол не загоїться остаточно. Такий простий розчин знімає скоринку. Яка з моменту проколу, регулярно виникає навколо сережки. Її потрібно терпляче прибирати до тих пір, поки вона не зникне зовсім.

Промокнути вологу шкіру на цій ділянці можна серветкою або м'якою чистою ганчіркою. Чи не розтирайте прокол, щоб не викликати запалення. Просто легенько приберіть вологу.

Підійде ще й масло лаванди, яке прискорює процес загоєння і зволожує шкіру. Його так само нанесіть на шматочок вати і обережно протріть їй шкіру біля самого пірсингу.

Вибирайте для сну другий бік, щоб випадково не зачепитися їм з незвички і не нашкодити собі. Обов'язково стежте за чистотою вашого постільної білизни, інакше в ранку може потрапити інфекція і прокол запалиться.

Але навіть коли ви запідозрили, що прокол інфікований, не слід відразу ж виймати пірсинг. Для початку зв'яжіться з майстром, який колов вам брову, повідомте йому що стало причиною вашого неспокою і попросіть його порадити вам, як бути далі і що слід робити.

У будь-якому разі не треба забувати про догляд за вашим проколом раніше ніж те дозволить ваш майстер, який колов вам пірсинг брови.

Додати коментар


Захисний код
Оновити