Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Інтимна депіляція

Інтимна депіляція стала звичайною процедурою для кожної дівчини. В даний час модного є чиста і гладка шкіра. Найбільш актуально це в літній час, коли настає час відпусток. Тому слід заздалегідь для себе вирішити яким саме чином ви плануєте проводити депіляцію інтимних місць, саме про методи, які дозволяють це зробити ми і поговоримо в цій статті.Волосся в інтимних місцях проблема не тільки жінок сучасності.

Ще давньоримські жінки проявляли винахідливість у боротьбі з рослинністю на шкірному покриві. З цією метою вони відвідували лазні-терми, де видаляли волосся вдавшись до спеціальному методу, а саме волосся накручувалися на грубу нитку і різким рухом висмикувалися. Таким способом здійснювалася інтимна депіляція.

До речі, саме даний метод покладено в основу депиляторов сучасності.

Якщо вірити стародавній легенді, то Клеопатра і Нефертіті готували спеціальну тягучу рослинну масу, яку спочатку наносили на шкіру, а після її застигання видаляли суміш разом з волоссям.

Дівчата з гаремів застосовували найрізноманітніші засоби: смоли, трави, мінерали, які давали такий же ефект, що і депіляційні креми, з якими зараз знайоме безліч жінок, адже інтимна депіляція - ще один крок до краси тіла.

Поза сумнівом, інтимна депіляція-це далеко не найприємніша процедура, так як віддаляється стрижень волосини, який розташовується під поверхнею шкірного покриву. Депиляцией інтимних зон є видалення волосся на чутливих ділянках тіла. Здійснюють її за допомогою спеціалізованих препаратів, наприклад, креми, гелі, віск. Інтимна депіляція бікіні є трудомісткою процедурою, але найбільш поширеною.

Депіляція за допомогою воску

Найбільш поширеною процедурою видалення волосся є воскова інтимна депіляція, хоча вона дуже болюча. Дану процедуру проводять за допомогою твердого (гарячого) воску і м'якого (теплого) воску.

Твердий віск виробляють на основі соснової смоли або нафтопродуктів, в його змісті є рослинне і лимонне масло, яке забезпечує однорідність суміші, за допомогою котрой робиться інтимна депіляція.

Гарячий віск наносять у напрямку росту волосся. У процесі даної процедури шкірний покрив сильно розігрівається, відкриваються пори, а тому волосся видаляються легко і безболісно.

Застосування гарячого воску вимагає наявності певного досвіду, тому воскову депіляцію в зоні бікіні повинен проводити кваліфікований фахівець-косметолог, який повністю виключить ризик опіку і добре видалить небажане волосся.

У разі, якщо у вас немає часу і можливості для відвідування косметолога, то слід придбати спеціалізовані набори, які призначені для домашньої депіляції і не вимагають нагрівання в застосуванні. Але, природно, даний підхід менш ефективний, ніж процедура, проведена у досвідченого косметолога.

М'який віск складається із соснової смоли, бджолиного воску, а так само меду. Завдяки такому складу волосся без проблем видаляються. Щоб знизити роздратування шкірного покриву застосовують спеціалізовані добавки. Але дану процедуру не можна проводити протягом доби, а це незручно, якщо є "не видалені" волосинки. Після проведення воскової депіляції ріст волосся починається по закінченні декількох тижнів.

Інтимна депіляція в домашніх умовах

У разі, якщо не вистачає коштів або часу на депіляцію в салонах, то можна сміливо провести депіляцію в домашніх умовах. До слова, гоління інтимного місця є найбільш поширеним методом.

Адже потрібен тільки верстат і вільний час. Проте в даному випадку потрібно дотримуватися обережності, щоб запобігти неприємні реакції на цю процедуру.

Фахівці радять застосовувати спеціалізовані крему або гелі, які призначені для інтимної депіляції.

Важливо: для гоління переважніше застосовувати вже використану для гоління інших ділянок тіла лезо. Таким чином ви зможете запобігти появі порізів, роздратування, висипу. При депіляції інтимних місць слід вести лезо в напрямку росту волосся, оскільки в іншому випадку можна отримати роздратування шкірного покриву. Після того як інтимна депіляція завершена, потрібно застосувати якісні мінеральні масла, щоб заспокоїти шкірний покрив.

Якщо подібна процедура вам не підходить, то можна вдатися до цукрової депіляції. Суть її в тому, що волосся потрібно видаляти за допомогою густо звареного сиропу. Тепла сироп наносять на ділянку шкіри, а після застигання зривають разом з небажаним волоссям. Принцип дії такої депіляції аналогічний з воскової, але у цукрового є значні переваги, а саме низька гіппоаллергенним, травматичність, доступна вартість і відсутність врослих волосинок.

Крему для депіляції

Спеціалізовані депіляційні креми дозволяють звести до мінімуму больові відчуття, так як вони надають дбайливе дію на шкірний покрив. Крем для депіляції є незамінним засобом для людей, які мають дуже чутливу шкіру. Крем просто акуратно наносять і рівномірно розподіляється за допомогою спеціального шпателя, а по закінченні зазначеного часу змивають водою. Природно, ріст волосся після депіляції кремом відбувається протягом 2-3 днів, але проблем з її проведенням ніколи не виникне. Важливо: для депіляції бікіні слід застосовувати спеціальний крем, який призначений для інтимних зон.

Щипчики

Застосування щипчиків в цілях депіляції є досить болючою і проблемної процедурою. Та й до того ж постійне вищипування призводить до того, що волоски стають більш жорсткими, а отже з кожним разом з ними стає набагато важче боротися.

Ручні епілятори

Видалення небажаного волосся ручним віброепілятором, навіть якщо він самий якісний, все одно є болісною процедурою. Та й до того ж далеко не кожна жінка зможе застосувати в інтимній зоні даний апарат.

У боротьбі з рослинністю в зоні бікіні можуть допомогти самі різні засоби, головне, щоб отриманий результат задовольняв всі ваші вимоги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити