Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуаж брів волосовихрефлекс

Татуаж брів волосовихрефлекс - сучасний спосіб коректувати форму брів. Сьогодні, щоб надати бровам гарний вид, а в разі необхідності змінити їх форму, а так же колір проводять процедуру татуажу. Техніки виконання татуажу дозволяють отримати природний вид брів і на кілька років позбавити вас від необхідності щодня проводити макіяж брів. Але крім цього у татуажу брів є ще маса достоїнств, які дозволяють жінкам перетвориться найкращим чином. У даній статті ми розповімо вам про татуаж брів.Сьогодні існує два методи проведення татуажу брів, а саме растушовка (шотірованіе) і волоскові метод. Другий з них є більш складним і тривалим, а ще вимагає високої кваліфікації майстра і наявності досвіду, але отриманий результат того вартий.

Волоскові татуаж брів імітує кожен волосок, з цієї причини навіть при близькому розгляді брови виглядають натуральними. Виділяють дві техніки проведення волосових татуажу, а саме європейську та східну.

Перша передбачає акуратну промальовування, тобто «волосок до волоска» в природному нахилі від кореня і до кінчика. Друга техніка передбачає різний напрям зростання, сусідство і перетин довгих і коротких волосків. Як стає зрозумілим це дуже копітка робота, яка забезпечує приголомшливий результат. Щоб побачити як гарно й природно виглядає татуаж волоскові методом, виконаний досвідченим майстром дивіться фотографії.

Грамотно вибраний відтінок барвника і ювелірна опрацювання малюнка роблять татуаж прекрасним методом вирішення цілого ряду косметологічних проблем. Вдавшись до татуажу ви можете візуально надати густоту рідкісним бровам і заповнити порожні ділянки, якщо такі є. Татуаж дозволяє повністю змінити обрис брів, довжину, висоту підйому, а ще їх вигин. У разі, якщо ваші природні брови асиметричні по відношенню один до одного, то це теж можна виправити пригнувши до татуажу. Допоможе дана процедура і тоді, коли є шрам в області надбрівних дуг. До всього волосовихрефлекс метод татуажу дозволяє «намалювати» зорово природні брови, навіть у разі їх повної відсутності.

А ще у разі потреби можна успішно імітувати волосяний покрив на інших яких-небудь ділянках шкірного покриву, приміром лінія росту волосся, віскі і так далі.

Варто розповісти і про перманентний макіяж, який позбавить вас від занепокоєння про свій зовнішній вигляд в басейні, на пляжі, сауні, під дощем або променями сонця. Макіяж не потече і не зажадає якої корекції, оскільки ви завжди будете виглядати зовсім.

Технологія того як проводиться татуаж брів волосовихрефлекс

У першу чергу майстер оглядає ділянки, де належить проведення роботи. Після оцінивши вашу зовнішність він запропонує найбільш відповідну форму брів, враховуючи їх природну лінію, гармонійність розрізу очей і так далі. На папері він зробить ескіз, продумає розташування волосків і узгодить його з вами. Після очистивши шкіру від макіяжу і добре продезинфікувавши її, він позначить малюнок за допомогою косметичного олівця на обличчі і зробить кілька проколів в контрольних точках. Дуже важливим моментом в перманентному макіяжі брів (волоскові метод) є підбір відтінку фарби, оскільки для отримання необхідного кольору майстер може змішати до десяти різних кольорів.

Коли все готове, майстер завдасть на шкіру анестезуючий склад, і по закінченні 5-10 хвилин почне виконувати татуаж брів.

Рухаючись у напрямку росту він буде робити мікропрокол голкою з барвником на глибину, яка складає близько 0,8 міліметра (максимум 1,5 мм), акуратно прорисовуючі рисочки, які імітують волоски. Товщину голки підбирають, виходячи з природного товщини волосків ваших брів. Таким ось чином повністю опрацьовують малюнок.

Тривалість такої процедури як татуаж брів волосовихрефлекс безпосередньо залежить від обсягу, а так само складності роботи. Через годину ви зможете оцінити свої брови, навіть незважаючи на невеликий набряк і почервоніння шкіри, які, до речі, швидко зійдуть нанівець. У перший час волоскові татуаж брів буде виглядати яскравіше, ніж після повного загоєння і засвоєння пігменту шкірним покривом. З плином часу під дією ультрафіолету колір може посветлеть і тоді потрібно буде виконати корекцію татуажу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити