Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сенс татуювань

Епоха охопила цивілізований гуманний прогресивно мислячий світ культурної революції, розкріпачення і вільнодумства дозволила кожному жителю планети за наявності, звичайно ж, бажання і фантазії проявити свою індивідуальність, сформувати власний стиль в одязі, взутті, аксесуарах, особливу манеру спілкування і поведінки, знайти гармонію своєї душі , дати можливість розвиватися розуму і вдосконалюватися тілу завдяки конкретному виду спорту, мистецтва, напрямку рукоділля і т.д. Одним словом, сьогодні можна без страху провести залишок днів у в'язниці і докору суспільства різними способами самовиражатися, тобто демонструвати внутрішню оригінальність через зовнішню унікальність. Одним з основних методів продемонструвати світу свій внутрішній стан, світовідчуття, вдачу, погляд на себе є татуювання, яка, на відміну від макіяжу, манікюру, наряду, зачіски, що не слухає мінливому настрою або примхам моди.



Якраз татуювання, у порівнянні з багатоликими масками і несподіваними костюмами, які надійно і хитромудро приховують справжнє обличчя, натуру людини, показує основні як позитивні, так і негативні риси характеру, прагнення і бажання, амбіції і досягнення, статус і мислення, хоча аж ніяк не завжди. Оскільки в середовищі професіоналів прийнято розрізняти татуювання, кожна з яких, поза всяким сумнівом має і пояснюється психологічними і поведінковими мотиваціями, двох видів - видимі (які майстер татуажу завдає на зазвичай відкриті частини тіла клієнта (руки, особливо - кисті, обличчя, шия і т . д.) і приховані (в основному - під одягом: руки, ноги, живіт, груди, сідниці і пр.).

Тим не менш, сенс татуювань, крім, скажімо, художника такого профілю, повинен знати і кожен любитель і носій творінь даного напрямку мистецтва: по-перше, щоб безпомилково (у відповідності з власним світовідчуттям, характером, життєвими принципами, цілями, поглядами, смаками , інтересами, мріями і пр.) підібрати для себе довічний натільний малюнок (хоча, звичайно, століття неймовірних технологій вже сьогодні дозволяє безпечно і безболісно видалити практично будь-яку тату постійного і тимчасового призначення), а по-друге, щоб краще розуміти один одного - по Принаймні, в своєму середовищі шанувальників тату-малюнків. Не завадять подібні вузько спеціалізовані знання для підвищення рівня ерудиції та сверхкоммунікабельному і мегапознавательному обивателю, якого доля, враховуючи стрімке зростання прихильників татуажу, неодмінно зведе з людиною з татуюванням певного сенсу. До того ж подібна інформація дозволяє розширити пізнання та покращити навички в галузі практичної психології.

Тому що будь-яка татуювання або виражає найбільш ефектні і особливі риси характеру її власника, або поступово розкриває своєрідність його натури, або символізує ті якості, які її носій пристрасно бажає розвинути в собі. Звичайно ж, сенс татуювань ще розкривають і цілі. По-перше, за допомогою відкритої татуювання всякого вигляду, розміру, забарвлення і т.д. намагається змінити ставлення до себе свого оточення або ж відкоригувати власну поведінку в суспільстві. А ось приховані тату обов'язково мають певний вплив на досить вузьке коло людей (кохана людина, родичі, близькі друзі), погляду яких і доступна та потаємна частина тіла, де красується наколка.

У кожному разі татуювання змінює свого господаря в манері поведінки і спілкування, стилі презентації та образу, у ставленні до себе і з навколишнім світом і т.д. А щоб гранично точно визначити характер подібного впливу, психологи встановили залежність змін від місця нанесення наколки:

1.Голова: татуювання допомагає встановити авторитет, довести значущість, корисність, незамінність людини в суспільстві (в сім'ї, колі друзів, на роботі, в своїй країні і т.д.), а також розкрити величезний потенціал творчих здібностей, що часто не піддається контролю.

2.Шея: татуювання демонструє неординарні людські здібності, які даровані понад; подібний дар повинен служити вірою, правдою і добром людям, але не самому його носієві, який не в силах впоратися самостійно з буденними життєвими проблемами і турботами.

3.Левая рука правші: татуювання показує конкретний напрям інтересів і прагнень, ту сферу життя, якої віддані фізичні, душевні, інтелектуальні сили і мрії.

4.Право рука правші: татуювання показує нестримне прагнення до самовираження і пристрасне бажання її володаря отримати від життя все по максимуму і вищому класу, що підтверджує рішучість, впертість, розважливість, наполегливість, беззаперечність у досягненні головної мети.

5.Грудь: татуювання сміливо і відчайдушно кидає виклик стереотипному мисленню, традиційному поведінці переконаних консерваторів з метою осучаснення та удосконалення світу, що аж ніяк не завжди і зовсім не відразу розуміння і приймає агресивно налаштоване до будь новинці суспільство, різко засуджуючи реформатора, який відчуває приниження, замкнутість, відчуження, розчарування.

6.Жівот: татуювання вказує на пріоритет матеріальних благ у житті, душі, свідомості людини, який тому й намагається встановити вигідні зв'язки (через що і втрачає в результаті зради щирих людей), над духовними цінностями.

7.Спіна: татуювання показує невтомне прагнення її володаря до домінування і першості в усіх аспектах життя, що виражається в повсюдної нав'язливою демонстрації своїх явно перебільшених можливостей.


8.Поясніца: татуювання означає своєрідність відносин людини з представниками протилежної статі, що часто проявляється в невпевненості у власному обранцеві і бажанні знайти ідеал.

9.Ягодіци: татуювання символізує життєву необхідність людини, який явно має зарозумілістю, марнославством, нарцисизмом (німфоманією у випадку з прекрасною статтю), манією величі, в загальному визнання його талантів, неординарності, виключної місії на Землі, з причини чого довгий час не здатний визначити своє місце і справа в житті.

10.Половие органи: татуювання розповідає про незадоволення сексуальними партнерами різних типів темперамент, бажання знайти свій ідеал і втілити разом з ним (з нею) свої еротичні фантазії, досягши нірвани і блаженства.

11.Левая нога: татуювання виділяє основні напрямки повноцінної і вигідної реалізації здібностей її власника, що поєднується з прагненням людини розкрити власний потенціал і незадоволеність його життям.

12.Право нога: татуювання представляє конкретний напрям руху і прагнень людини, який досягне заповітної мети навіть за відсутності підтримки, віри близького оточення.

Варто відзначити і ще один надзвичайно важливий фактор у пізнанні смислів таких загадкових, одночасно відштовхуюче лякають і інтригуюче ваблячих татуювань, як образ накреслення (який безпосередньо пов'язаний з прихованим, призначеним зірками тотемом):

1) журавель завжди (в усі часи і в провідних культурах світу) символізував справедливість, щедрість, милосердя, співчуття, праведність, мудрість, доброзичливість і довголіття;

2) орел, що близький до сонця, означає сміливість, силу волі, рішучість, шляхетність, героїзм; оскільки в деяких культурах по хоробрості і могутності цю птицю у небі прирівнюють до царя звірів на землі - леву, часто майстри татуажу малюють орла з головою лева ;

3) сова вказує на умиротворення, спокій, насолоду життям, мудрість, поглиненість у власні переживання та спогади;

4) вовк славен в будь-якому куточку планети доблестю, витривалістю, швидкою адаптацією і миттєвою реакцією, гордістю, честю і гідністю, який забезпечує безпеку і наводить жах на своїх ворогів, яких розпізнає на далекій відстані;

5) леопард (пантера, тигр, гепард, лев) являє приховану міць, усвідомлення лідера, прагнення до поклоніння, визнанням, одноосібної влади за рахунок хитрості, інтриг, підступності, розважливості, агресії і придушення, до відновлення справедливості за допомогою лютості і жорстокості в покаранні винних; а також демонструє фінансову, матеріальну, духовну незалежність, самостійність, самовпевненість і навіть самозакоханість, гордість і гідність при прихованій ранимість, чутливості, проникності і нестерпному самоті;

6) метелики уособлюють натхненність відбулася особистості і неодмінно жіночною натури, її переродження і відродження, початок нового життя і виділяють з натовпу невиправного романтика, досить інфантильну, безтурботне, імпульсивну і в більшості випадків безвідповідальну особу, яка насолоджується своєю бездоганною красою, ілюзорним райдужним світом фантазій , кокетуючи з оточуючими;

7) дракон та інші казкові (міфічні) герої (ельфи, феї, русалки) вказують на оригінальне поєднання легковажності, наївності, довірливості, доброзичливості, естетики і сили волі, впевненості в собі, магнетизму цих майстерних маніпуляторів, які, в більшості випадків будучи відрощені і незрозумілими традиційно і примітивно мислячою світом одинаками-винахідниками, - реформаторами, - революціонерами, - геніями по життю (що марить про безкорисливу, щирою і взаємної любові, теплоті, затишку), стають кумирами покоління, багатьма обожненими і звеличувана до небес

8) ангел (у вигляді Купідона) являє загадкову і оригінальну витончену в усьому віддану своїй любові, ідеалам і життєвим принципам особистість, яка прагне до духовної досконалості (оскільки ангели вважаються божественними посланцями кристально-чистих Небес на грішну землю: «aggelos» в дослівному перекладі з грецької мови означає «посередник»), до гармонії матеріальних благ і моральних цінностей;

9) зірка є символом просвітництва, одухотворення і духу, спрямовані проти зла, підступності, помсти, заздрості, злочини;

10) ніж являє собою варіацію меча, кинджала, шаблі, що неодмінно викликає в уяві образ помсти, самосуду, жорстокості.

Отже, перераховувати образи сучасних, найбільш затребуваних і популярних татуювань можна нескінченно. Зрештою, кожна людина, яка намагається за допомогою неповторного зображення на тілі проявити свій душевний стан та індивідуальність натури, вкладає власний зміст своєї, поза всяким сумнівом, ексклюзивної татуювання, яка володіє певною естетикою, стилістикою і енергетикою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити