Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Армійські татуювання

Армійські татуювання для багатьох чоловіків, що пройшли армію, стали важливою складовою їхнього життя. Тому татуювання, що символізують силу, мужність, пам'ять про товаришів, відіграють важливу роль для свідомості чоловіки. Це не просто спогад, це символ причетності до могутню силу, до зброї, до честі військової людини. Це наочне відмінність людини військового від того, хто відкосив від армії. Часто в татуюваннях відображається номер військового підрозділу, де служив чоловік, або символ відповідного роду військ. Армійські татуювання стали так популярні, що на даний момент утворилося багато видів у різних країнах і для різних армій.Якщо ракету в якості татуювання використовують тільки служили у відповідних частинах, то патрон - зображення універсальне. Найчастіше на внутрішньому полі малюнка відображають дату демобілізації з армії ..

У більшості випадку армійські татуювання не відрізняються барвистістю. Вони строгі і мінімалістичні. Якщо використовується напис - то найчастіше це відомі фрази про військовий обов'язок, любові до Батьківщини, вірності дружбі. Часто зустрічаються хвалебні слова рідним військам.

Розглянемо найпоширеніші армійські татуювання.

Морпіхи - Череп в бандані (найчастіше малюється на плечі). Глобус і на його тлі якір. На передньому тлі стрибучий дельфін. Перед усім цим стрічка з написом «морська піхота».

Війська Північного Кавказу - Скорпіон. Якщо на малюнку скорпіон підняв жало вгору, то володар даної татуювання брав дійсне участь у бойових діях.

Флот - найпоширеніші - якір і вітрильник. Служили на північному флоті воліють білого ведмедя.

Розвідці відповідає кажан.

Повітряно-десантні війська - природно, парашут і назва місця, де проходила служба. Також малюється крилатий меч і щит із зображенням берета.

Загальні малюнки можуть наносити собі служили в різних військах. Це напис «за вас», тобто за соратників, друзів, товаришів по службі. Малюнки - вічний вогонь, голова душмана, з ножем, затиснутим в зубах.

Армійські татуювання мають дуже довгий перелік. І щороку він поповнюється новими малюнками і написами. Дуже багато військовослужбовців роблять собі татуювання на згадку про роки в армії. Для повітряних десантників це практично є обов'язковим елементом. Нещодавно увійшло в традицію наколювати на шкіру номер групи крові. До речі, в арміях деяких країн таке тату є обов'язковим. У даному випадку це складно розглядати як зображення, але користь даного малюнка важко переоцінити. Є безліч випадків, коли такі армійські татуювання рятували життя солдатів, що потрапили в екстремальні умови.

Незважаючи, що армійські татуювання вже існують не один десяток років, вони не втрачають соєю актуальності. Це, напевно, єдиний вид татуювань, які не викликають негативної реакції навіть у самих негативно налаштованих проти боді-арту людей. Армійські татуювання - це не прикраса, це пам'ять, символ, наповнений сильним і важливим сенсом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити