Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання на шиї

Татуювання на шиї найчастіше вибирають дівчата. Шия є одним з найпоширеніших місць розташування татуювань у дівчат. На такий ніжною частини тіла татуювання виглядає дуже беззахисно і романтично.

Деякі віддають свою перевагу місцем за вушком, що теж виглядає вельми симпатично. Перевагою даних татуювань є те, що якщо їх власниця має довгі або середньої довжини волосся, то в будь-який момент своє татуювання можна сховати подалі від цікавих очей, а коли ситуація дозволяє, то можна й показати. У переважній більшості випадків татуювання на шиї є символом ніжності і жіночності.Ще зовсім не давно татуювання на шиї були виключно для чоловіків. Але з часом звичаї змінюються, тому сьогодні саме шию найчастіше вибирають дівчата. Тепер відмінності полягають лише в положенні і самому малюнку.

Представники сильної половини суспільства в переважній більшості випадків задіє передню і бічні поверхні, віддаючи перевагу брутальним зображеннях, а от жінки більше шанують задню частину, застосовуючи ніжні флористичні та анімалістичні мініатюри, різноманітні символи та орнаменти. Крім того в деяких випадках крихітна тату на шиї може бути смисловий частиною великого малюнка розташованого на спині.

Природно, повністю всіх варіацій тату на шиї не перерахувати, оскільки вибір обмежується тільки одним єдиним фактором, а саме особистими перевагами певної людини. Ні для кого не секрет, що власники татуювань вкладають у кожну з них свою ідею, шифр, поняття, таємне позначення, та й до того ж одне і те ж саме зображення для різних людей може мати свій сенс.

Приймаючи рішення зробити татуювання на шиї, слід завжди пам'ятати про те, що це досить делікатний ділянку шкіри, а тому потрібно шукати грамотного тату-майстра. Тату розташоване на шиї є відмінним вибір по безлічі параметрів, оскільки цю татуювання у разі потреби можна без особливих турбот прикрити волоссям, та й до того ж дана тату виглядає колоритно, цікаво і поза сумнівом вносить родзинку у зовнішній вигляд.

Слід пам'ятати і про те, що шия є найпомітнішим місцем, а тому деякі зображення можуть бути сприйняті суспільством як символічного посилу, внаслідок цього може радикально змінитися і саме ставлення до суб'єкта.

Тому приймаючи рішення зробити татуювання на шиї, дуже серйозно.

Не менш поширеними татуюваннями що розташовуються на шиї є ієрогліфи. Оскільки вони поєднують в собі витонченість форм і глибину сенсу, який, може стати вашою особистою таємницею. Виконання таких татуювань активно розвивається. Сьогодні ваш ієрогліф може бути і втиснув в шкіру, і навпаки ширяє над нею, висіченим з каменю або ж відлитим із золота. Теж саме можна сказати і щодо татуювань-написів на шиї. Оригінальний шрифт, унікальне виконання і в підсумку ви маєте особистий ексклюзивний малюнок.

Найпоширеніші значення татуювань розташовуються на шиї.

Татуювання у вигляді зірки з давніх часів вважається сприятливим символом, який уособлює супроводжує удача в пошуках істинного шляху.

Зірка Давида - уособлює удачу і рівновагу.

Пентаграма є символом єдності духу і чотирьох стихій.

Трилисник є символом безсмертя, родючості, добробуту.

Глах Гора (ліве око єгипетського бога), є символом світла і вічного життя.

Лотос є символом чистоти, сили, творчості, довголіття, безсмертя.

Червона троянда є символом пристрасті, бажання. Біла-символ чистоти і духовності.

Ескізи татуювань можуть бути найрізноманітнішими, починаючи з маленьких символів до справжніх картин, тут все безпосередньо залежить виключно від вашої фантазії і персональних переваг.

Додати коментар


Захисний код
Оновити