Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання написи

Татуювання написи не менш популярні ніж малюнки. Тату є не тільки лише прикрасою, а й засобом самовираження. Деякі люди віддають свою перевагу татуювань-малюнкам, розфарбовуючи свою шкіру немов полотно, інші бажають безпосередньо заявити про власний характері чи життєвому кредо, підбираючи собі лаконічні татуювання-написи. Але ці татуювання-написи здатні нести ще й загадковий посил, оточуючи свого власника таємничим ореолом.Татуювання написи здатні нести більш глибокий символізм, у порівнянні з картинками. У перебігу багатьох років найбільшою актуальністю користуються татуювання слів «Ненависть», «Надія», «Любов», «Біль», їх наносять на пальці рук.

У мистецтві татуювань найпопулярнішими мовами вважають китайський і японський. Досить часто застосовують санскрит, французька, латинь, іспанська, арабська та перська мови.

Перед тим як зображати на собі будь-які священні писання на іноземних мовах кваліфіковані фахівці настійно радять перевірити їх смислове навантаження. Про красу каліграфії турбуватися не доведеться, з тієї простої причини, що хороший фахівець-татуювальник навіть прості літери витатуює красивим шрифтом.

Слід сказати і про те, що в даний час люди зовсім не соромляться віддавати перевагу рідному російською мови для своєї тату. Це навіть стало модним, оскільки при певній стилістиці такі татуювання написи виглядають дуже цікаво.

При виборі мови для татуювання написи, необхідно звертати свою увагу не тільки на красу каліграфії, адже ані трохи не менш важливою є духовна та інформаційна складова. Наприклад, арабська мова є мовою Корану, який вважається найважливішим релігійним текстом ісламу. Те ж саме можна сказати і щодо івриту, яка є мовою Старого Завіту, який вважають головним текстом іудаїзму. Зазначені мови є дуже давніми, але при цьому вони «живі», оскільки на них говорять мільйони людей по всьому світу. Але все ж традиційним вибором для татуювання-написи залишаються легко читаються для громадськості мови такі як іспанська, французька, англійська.

Все залежить тільки від вашого бажання, оскільки саме від нього буде відштовхуватися майстер підбираючи різноманітні варіації стилів і шрифтів, які стануть органічно виглядати на тілі у вигляді татуювання-написи, будь це готика, вікторіанські шрифти або навіть графіті. Застосувавши грамотно підібраний шрифт, напис може бути добре читається на відстані, а може навпаки бути зашифрованою.

Більшість людей, підбираючи фразу для татуювання написи, навіть не замислюються про такий важливий момент: у разі якщо рідною мовою, то вона є змістовною, а при механічному перекладі стиль і зміст можуть надто спотворюватися. Ось для того, щоб при виборі написи уникнути такої проблеми, переважніше порадитися з людьми, які добре знають цю мову.

Написи можуть розміщуватися абсолютно на будь-якій ділянці тіла, тут все залежить тільки від запланованого масштабу. Найпопулярнішими місцями розташування татуювання написи у дівчат є кісточка, зап'ястя, задня поверхня шиї або ж симетричні написи на верхній частині грудей під ключицями.

Чоловіки віддають свою перевагу більш великим татуювань написам розташованим на більш широких ділянках тіла. Приміром, груди, нижня частина живота, верхня частина спини, плече, а симетричні написи найчастіше розташовують на задній стороні передпліч, літери при цьому розташовані вертикально від ліктя до зап'ястя.

Сам текст татуювання написи, повністю залежить від Вашої фантазії це може бути ім'я дорогої вам людини, фраза з найулюбленішою песнілібо книги, крилатий афоризм або філософське висловлювання, що відбиває внутрішній світ власника.

Незалежно від того призначена Ваша татуювання для інших або це просто ім'я, яке бажаєте носити на собі, старанно подумайте і обов'язково переконайтеся в тому, що напис збереже свій сенс в перебігу всього життя. Завжди уникайте татуювань, які можуть перестати бути прийнятними після часу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити