Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуаж століття

Татуаж століття в даний час є досить поширеною процедурою, до неї вдаються всі люди, які бажають виділити очі. При проведенні даної процедури застосовують анестезію для забезпечення більшого комфорту. Спеціалізовані ін'єкційні анестетики при татуажі вік не застосовують, вони замінені на рідкі та мазеві анестетики, які надають тривалий час впливу. При високому больовому порозі застосовується спеціалізований більш м'який мазевую анестетик, які так само як і решта має тривалий період впливу, що робить дану процедуру комфортною.Татуаж століття поділяють на зони впливу, є перманентний макіяж у вигляді контуру верхнього, а так само нижнього століття.

Контур верхньої повіки роблять для додання очам виразності. Стрілку проводять трохи вище рівня вій, само межреснічного простір при цьому не закрашівается.В переважній більшості випадків контур нижньої повіки виконують у комплексі з перманентним макіяжем верхньої повіки.

В даний час буває не тільки контурний татуаж повік. За допомогою перманентного макіяжу очей можна, наприклад виділити лінію росту вій (за допомогою зафарбовування межреснічного простору), після очі стануть виглядати значно виразніше, а погляд стане привабливою.

Крім того татуаж повік може бути виконаний в актуальній на сьогодні техніці тіньової розтушовування. Таким чином ви створите ефект м'яких тіней і на нижньому, і на верхньому столітті. Для всіх людей мають важкі повіки така процедура стане просто незамінною.

Основним кольором, застосовуваним для мікропігментування століття є саме чорний. Даний колір найкраще підходить тим, хто бажає виділити очі, зробити їх більш яскравими і притягають. У разі якщо бажаєте досягти максимальної природності при татуажі століття, то можна застосовувати сіро-коричневий, графіт, темно-коричневий, вказані кольори найкращим чином підходять блондинкам, а так само світло-русявим.

Зони впливу

Виділивши ресничний край верхнього століття, виконуючи татуаж повік, можна зробити очі більш яскравими. Зробити можна як чітку і насичену лінію, так і розтушувати і м'яку (виконується в спеціалізованій техніці олівця).

За допомогою контуру верхньої повіки можна візуально змінити форму очі, а ще відкоригувати наявні недоліки, зробивши татуаж повік. Наприклад, збільшити маленькі очі, зробивши виражений контур над ресничним краєм, але залишивши межреснічного простір не профарбованих. У разі якщо людина має круглі очі, то при виконанні татуажу століття, повністю забарвлюється межреснічного простір і подовжуються ока за допомогою стрілочки. Крім того, можна виконати і більш сміливі варіації підводки, наприклад паралельну, повну, яка з'єднує контур верхньої і нижньої повік. Стрілки досить добре коректують форму очі у випадку вікових змін, у випадку якщо око має форму «плаче очі». Всі подібні недоліки можна виправити застосувавши татуаж повік.

Контур нижнього століття часто поєднують з перманентним макіяжем верхньої повіки. Виконують його у вигляді точкового виділення лінії росту вій або ж легкої розтушовування. Даний метод добре допомагає при коригуванні форми очей.

На сьогоднішній день тіньова розтушовка так само є модною технікою у сфері татуажу повік. Вдавшись до даної процедури можна створити ефект м'яких тіней і на нижньому, і на верхньому століттях. Найкраще цей татуаж повік підходить тим, чий зовнішній кут ока прихований важким століттям, оскільки в переважній більшості випадків досить складно провести чітку лінію, так як складочки і зморшки її "ізламивается".

Додати коментар


Захисний код
Оновити