Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуюванні на нозі

Татуюванні на нозі роблять переважно дівчата. Красиві жіночі ніжки завжди притягували увагу чоловіків. Пару століть тому продемонструвати щиколотку вважалося просто неприпустимим для світських дам. І нам залишається тільки здогадуватися на які подвиги йшли представники сильної статі, щоб жінка зглянулася і продемонструвала настільки звабливу частину свого тіла. Ну а оскільки законодавцями моди в переважній більшості випадків є саме чоловіки, то, швидше за все вони і вирішили виправити ситуацію. Спочатку ноги виставили напоказ, а через час взялися їх коригувати.Тому зараз жінкам доводиться старанно стежити за своїми ніжками, щоб тільки не відставати від моди.

Один час ідеалом краси були пишні форми, і жінки посилено харчувалися. Потім хтось вирішив і постановив, що жінка повинна бути крихкою і мініатюрною, і тут же всіх затягнули в корсети.

Жертвами погоні за модою стали і ніжки, щоб додати їм необхідні форми, провідні модельєри винайшли підбори і шпильки.

Загалом, жінки роблять все що завгодно тільки б радувати чоловіків. І татуювання на нозі винятком не є. Все частіше і частіше татуювання на ногах стають даниною моді. Природно, це добре, коли жінка прикрашає світ, але чи завжди жертви окупають отриманий результат?

У разі якщо для вас татуювання нозі є лише черговим писком моди, то перед тим як нанести тату, спочатку дізнайтеся, як її потім видалити.

Видалення грамотно виконаної татуювання досить тривала процедура, яка до всього ще болюча і дорого коштує.

Однак якщо ви всією своєю душею відчуваєте, що татуювання нозі вам життєво необхідні, то спочатку потрібно старанно підготуватися.

На самому початку тату несла в собі глибокий зміст, захищала і надавала вплив на долю її володаря. Може бути і ваш інтерес до татуювань на ногах спровокований спрагою змін, а може бути вам не вистачає захищеності. Так як ноги є нашою опорою, і виконавши собі малюнок, ви станете впевненіше.

Кваліфікований майстер завжди зможе запропонувати вам унікальний ескіз для тату. Але не варто лінується, можна пошукати ще й самостійно, знайдіть те зображення, яке ідеально підійде до вашої нозі і зможе висловити вашу індивідуальність. Перегляньте фотографії жіночих тату, різні ескізи. Можна придумати малюнок татуювання на нозі самостійно. У переважній більшості випадків для жіночих тату на нозі вибирають квіти або орнаменти. У разі якщо дана тематика вам близька, то не зайвим буде дізнатися, яке саме значення має вподобане зображення. Але тільки у різних народів одні й ті ж малюнки мають свої значення, з цієї причини татуювання на своїй нозі, можна наділити індивідуальним сенсом.

Велике значення має і композиція малюнка відповідно з композицією фігури. За рахунок об'ємних ділянок можна добитися більшої глибини зображення, крім того можна цікаво обіграти рельєфні ділянки.

Фото в якості татуювання на нозі теж може виглядати оригінально. Але при цьому не можна наносити фотографії на рухливі й рельєфні ділянки. Тату у вигляді фото, розташоване у верхній частині і на гомілці, може виглядати реалістично і красиво.

Зважившись на татуювання, не прив себе до стереотипів. У разі якщо при виборі ескізу у вас з'являються сумніви, то переважно не поспішати. Малюнок, який вам ідеально підійде, ви відчуєте відразу ж, як тільки на нього подивіться.

Поза сумнівом татуювання на нозі є способом вираження своєї індивідуальності. Тому не бійтеся фантазувати, адже оригінальні тату завжди красиві, а якщо вони виконані кваліфікованим фахівцем, то до всього ще й привабливі.

Існує кілька серйозних причин, чому татуювання на ногах роблять значно рідше ніж інші. Однією з причин є те, що татуювання на ногах і руках більш болючі, у порівнянні з іншими тату.

Загальне правило полягає в наступному: якщо тату розташовується прямо над кісткою, то це буде болючіше. Якщо тату на м'ясистої частини тіла, то процедура менш болюча. Ось з цієї причини плече може бути найкращим місцем розташування першої татуювання, особливо якщо боїтеся болю і не знаєте, чого чекати від процедури.

Рекомендації по догляду

Намагайтеся носити сандалі або відкриті черевики під час загоєння. У разі якщо вам потрібно носити взуття, то одягайте дві пари шкарпеток.

Найкращим часом нанесення татуювання на ногу є саме літо.

Підкотите свої штани / джинси, у разі якщо вони стосуються тату.

Намагайтеся ховати свої татуювання на нозі від променів сонця.

Систематично приймайте ванни для ніг з теплою водою і милом. Сушіть свої ноги за допомогою легкого з рушники, ні в якому разі не тріть ділянку шкіри з тату.

Придбайте хорошу мазь і тримайте своє татуювання вологою.

Чи не плавайте до тих пір поки процес одужання повністю не завершиться.

Враховуйте те, що перші кілька днів з причини болю в ногах ходьба може бути утруднена. Якщо є можливість, то краще взяти на пару днів звільнення від роботи.

Якщо будете ходити босоніж, то ризикуєте зіткнутися з ще однією серйозною проблемою, якій є інфекції. Оскільки ноги, складніше утримувати в чистоті, ніж інші частини тіла.

Переваги татуювання на нозі:

- Татуювання на нозі не складно сховати, у разі, якщо ви працюєте в місці, де татуювання не прийнятні;

- Тату на нозі виглядає красиво і привертає увагу оточуючих вас людей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити