Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тюремні татуювання (наколки)

Тюремні татуювання (наколки) є важливою частиною кримінального світу. За винятком вказівки на приналежність людини до даного світу, вони здатні розповісти ще дуже багато чого про свого володаря - наприклад, тривалість терміну і місце відбування покарання, рід занять, відношення до оточуючих і т.д.

Історія наколок налічує безліч років. Почалося все з того, що таким чином мітили людей, які порушували закон. У минулі часи наколка попереджала оточуючих про можливу небезпеку з боку володаря наколки. Наприклад, в Англії в 16 столітті татуювання у вигляді троянди наносилася на всіх ув'язнених, які засуджені до смертної кари.З плином часу такі тату стали застосовувати самі злочинці. Використовували наколки і для ганебного таврування, і для підвищення авторитету людини. Таким чином, наколки стали дуже важливою частиною злочинного світу.

Встановилися певні правила нанесення зображень, визначилися права на носіння певних малюнків відповідно до положення.

Тіло укладеного стало подобою досьє, прочитати і зрозуміти яке могли тільки лише присвячені, тобто належать до злочинного світу.

У разі якщо людина носив наколку, яка не відповідає його статусу, то при викритті його чекало покарання, в певних випадках навіть смерть. Існувала ціла система перевірки тату на достовірність, враховували малопомітні, дрібненькі, але дуже важливі деталі.

Вважають, що тюремні наколки, в переважній більшості випадків, показують стандартний набір значень таких як: "за що сидів", "де сидів", "скільки років відсидів" і т.д.

Але насправді, інформація, передана за допомогою тюремній тату, може бути значно ширше. Тут можуть бути різноманітні біографічні дані, спеціалізація, уподобання, інформація про конкретні преступнихделах. Тюремні тату виконують у суворій відповідності із злочинною ієрархією, тому у злодіїв свої зображення, у грабіжників - інші, у шахраїв - треті.

Деяким категоріям ув'язнених (наприклад, гвалтівники, «опущені» і т.д.) тату наколюють примусово.

Самим елементарним способом нанесення наколки у в'язниці є застосування декількох голок, які пов'язані в пучок на паличці або ж сірнику. Голки могли замінювати дротом, дужками від зошитів, які попередньо заточували про стіни або ж підлогу. В якості туші застосовували суміш складається з сажі, попелу, цукру і сечі, або пасту від кулькової ручки. Найбільш вдалим інструментом вважали медичну голку або ж шприц, в які можна заправити туш.

Ще один методом нанесення татуювання є штампування. На дошку наносили малюнок, по контуру вбивали голки. Отримані штампом просто проколювали шкіру, а в рани втирали туш.

Самостійно наколку наносили дуже рідко, в переважній більшості випадків вдавалися до послуг фахівців. Спочатку на шкірі накидають контур зображення, а після приступають до "голковколювання". Досвідчені майстри цієї справи наносять тату без будь-якої підготовки.

В даний час для нанесення тату застосовують електробритву або ж спеціальне пристосування, яке діє за принципом швейної машинки. У даному випадку наколка виходить чіткою, а отже - можна передати півтони.

До і після процедури шкіру обробляють одеколоном або спиртом. Пасту і сечу з сажею вже давно змінила китайська туш, яку постачають укладеним співробітники в'язниці за певну винагороду.

Цілісної класифікації тюремних наколок немає. Систематизувати їх можна лише за певними ознаками. Приміром, за тематикою зображень: політичні, історичні, ліричні, релігійні, порнографічні. У деяких випадках теми переплітаються між собою, тому історичний сюжет можна зустріти в порнографічному виконанні і т.д.

Також можна систематизувати наколки по розташуванню на тілі. Одним з найбільш популярних місць для нанесення наколки по колишньому залишається груди. На грудях наколюють собори, жінок, лики святих, черепа, тварини і безліч інших малюнків.

Спина є місцем для нанесення наколок дзвонів, підков, павуків, різноманітних музичних інструментів. На руки і ноги наколюють змії, кораблі, кайдани, кинджали, якоря, зірки і т.д.

Іноді систематизують тюремні тату за манерою складності їх виконання: фрагментарні, художні, символічні, текстові. Художню татуювання, в переважній більшості випадків, наносять майстри вищого розряду. Такі тату вимагають складного інструменту і старанною опрацювання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити