Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання на плечі

Татуювання на плечі є лідер. І не дивно, оскільки, плече - просто ідеально створено для нанесення на нього малюнка.

Причому тут чоловіки і жінки солідарні. Плечі чоловічі та жіночі нічим не відрізняються, а малюнки на них виглядають чудово. Але є ще одна важлива гідність у цього місця - за бажання тату можна відкрити і виставити на загальний огляд, а при небажанні - легко сховати під одягом. А багато хто спеціально одягають сорочку з коротким рукавом або поло, щоб інтригувати трохи виглядає з татуюванням під тканини рукава.Друге важлива гідність татуювання на плечі - форма плеча. Воно опукле, округле, татуювання лягає на нього практично ідеально, її форма не спотворюється. Малюнок на плечі не тільки стає гармонійною частиною образу, але й оживляє однотонність шкіри, надаючи плечу фактурність. А вже якщо плече мускулисте, яскраво-виражене, то татуювання виглядає набагато ефектніше.

З погляду анатомії людини тривають давнішні спори - де ж, власне, плече знаходиться? Якщо одні стверджують, що плече - це частина руки вище ліктя і відносять такі татуювання до татуювань на руці. Інші ж плечем вважають верхню частину спини, розташовану біля верхнього суглоба руки. Відповідно, називають такі татуювання татуюваннями на спині.

Але з точки зору науки анатомії плече - це та частина людського тіла де тулуб з'єднується з рукою. У плече входять три основних кістки - ключиця, лопатка і плечова кістка. Сюди ж відносяться плечовий суглоб, м'язи і зв'язки.

Хто хоче татуювання на плечі?

Дуже багато. І чоловіки, і жінки, причому різного віку. Плече одночасно видиме і закрите місце. Людина носить мінімум одягу в спеку, жінки до того ж оголюють плечі у вечірніх нарядах. Природно, що плече просто вимагає прикраси. Тому багато охочих це прикраса заіметь. Причому розміри можуть бути самі різні - від мініатюр до величезних малюнків, що займають плече і півспини.

Різновиди татуювань на плечі

Теми малюнків можуть бути різноманітні. Популярна морська тематика - від зірок і якорів до морських пейзажів. Плече часто використовують як майданчик для меморіалу за померлим близькій людині. Там може бути зображений його портрет, дата смерті або знак, що символізує пам'ять про померлого. Жінки в татуювання на плечі вірні собі і зображують квіти, хитромудрі ієрогліфи та інші екзотичні символи. Оскільки плече можна закрити за необхідності, то багато дозволяють собі неодноразові експерименти з малюнками на цій частині тіла.

Оскільки плече включає в себе постійно рухомий суглоб, то треба бути обережним у період загоєння татуювання на плечі. Пошкоджену шкіру не можна дратувати і чіпати. Уважно прислухайтеся до рекомендацій майстра і неухильно дотримуйтесь ним. Особливо це стосується засобів гігієни та захисту, які сприяють швидкому і безболісному загоєнню ранок. Плече може гоїтися набагато довше і болючіше, ніж інші частини тіла, бо на його м'язах мало жиру, м'язи сухі і активні, тому вони важче переносять і сам процес нанесення тату і процес загоєння. Однозначно можна сказати, що, поки шкіра остаточно не заживе, спати доведеться на животі.

Пам'ятайте, що татуювання на плечі не люблять сильне сонце. А плече якраз те місце, куди сонячні промені потрапляють в першу чергу. Тому влітку, при використанні відкритого одягу завжди використовуйте сонцезахисний крем з індексом мінімум 30. Тоді малюнок довгий час збереже первозданну яскравість і привабливість.

Додати коментар


Захисний код
Оновити