Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання кішки

Татуювання кішки встигли прижитися на тілах прекрасних дам. Всього лише пару годин хворобливих відчуттів, і ось ви вже щаслива власниця - тату кішки, однією з найбільш актуальних жіночих тату.

Що ж означають татуювання кішки? І чого слід чекати від їх господині? Про це ми і розповімо вам у цій статті.

В якості татуювань застосовують самі різні зображення котів, кішок і їх всіляких родичів. Будь-який поважаючий себе майстер зможе продемонструвати вам множинні ескізи тату котів. Варіацій безліч: від містичної кішки і до рожевого кошеня з мультика. Власне це і не дивно, оскільки важко знайти істота, яка більш багатогранно ніж кішкаУ переважній більшості випадків молоді дівчата віддають свою перевагу мультяшному зображенню граціозною кішки. Тату чорна кішка має яскраво виражені особливості: подовжене тіло, гладкий хвіст, велика голова і маленькі вушка, великі розкосі очі насичених кольорів.

Дані татуювання кішки самодостатні, але в деяких випадках, за бажанням клієнта, можна урізноманітнити зображення цікавими елементами. Можна додати подушечку, на якій буде сидіти кішка, стрічку на шию або красивий нашийник.

Користуються попитом татуювання кішки виконані в реалістичному жанрі, особливо, якщо це тату розташовується на попереку. Досить часто люди приносять майстру фото своєї домашньої улюблениці. У даному випадку майстру потрібно зробити точну копію фото.

Дані татуювання кішки можуть носити екзотичний характер. Загальновідомо, що кішка в Єгипті вважається священною твариною, яке вміє розмовляти з богами. В даний час можна зустріти тату у вигляді єгипетської богині Баст. Знавці скандинавської міфології обов'язково звернуть увагу на тату, які зображують богиню Фрежюс, керуючу колісницею, запряженій сріблястими кішками. Татуювання на спині, у вигляді кішки, виглядають дуже красиво.

Тату кішки

Головна роль тату полягає у відображенні внутрішнього світу свого власника. Тату повинна підкреслювати значущі якості характеру людини. Зображення повинно гармонійно вписуватися в образ і не провокувати дискомфорт. Тату у вигляді різноманітні за кольором, стилю, характеру зображення і несуть різний зміст.

Кішка на рівні підсвідомості сприймається як символ грації, розкутості, загадковості, ризику. З цієї причини вибрати дане зображення може тільки впевнена в собі дівчина. Дане тату має подвійне значення, у разі якщо бажаєте справити враження виключно чесної дівчини, то краще вибрати інший малюнок. Або зупинитися на малюнку миленького кошеня.

В даний час дуже мало людей вірять у божественне призначення даних тварин, але тим не менш байдужим не ставитися до них ніхто. А тому тату кішки ще тривалий час буде прикрашати тіла жінок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити