Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання на спині

Татуювання на спині останнім часом користуються підвищеною популярністю. Однією з причин популярності є те, що дані тату не складно приховати одягом навіть в теплу пору року, у порівнянні з татуюваннями що розташовуються на руці або ж нозі. Така можливість дуже важлива для людей, які змушені дотримуватися строгий дрес-код. Ще одиним перевагою даних татуювань є те, що тату на спині після часу не деформується і не втрачає привабливості навіть при різкої зміни маси тіла.Крім того спина є обширним полотном для творчості. Ви можете почати з маленької татуювання, а з часом збільшити її, додаючи нові образи та оригінальні ідеї. Для шанувальників мистецтва тату представляється можливість розширити межі на плечі, руки і сідниці, створюючи унікальний і неповторний малюнок.

Але перед тим, як зважитися на виконання татуювання на спині, слід обов'язково розглянути такі фактори:

- Спочатку потрібно визначити розмір і місце розташування вашої тату, представити зображення в цілому і оцінити можливість подальшого збільшення та доповнення. У разі якщо на даний момент не впевнені у своїх планах, то переважно почати з маленької татуювання, визначивши разом з кваліфікованим майстром концепцію в цілому.

- Потім підбирають стиль і дизайн. А це вимагає певного часу і роздумів, спробуйте вирішити, який саме стиль татуювання вам найбільш близький враховуючи символічне та естетичне значення. Продумуючи ескіз обов'язково враховуйте рух м'язів і хребта, щоб тату органічно виглядало.

- Крім того слід враховувати і вартість, оскільки вона є важливим чинником. Природно, масштабна і складені тату коштуватиме пристойних грошей. Але незважаючи на це на татуюванні економити не можна, оскільки жити з нею Ви будете все своє життя! А природно нікому не хочеться в майбутньому жаліти про поганий виконаному і непродуманном дизайні.

- Терміни виконання. Тут все залежить безпосередньо від обсягу і складності, сам процес може зайняти від одного і до десяти візитів в тату-салон. У переважній більшості випадків, між сеансами має бути перерва становить хочаб 10 днів для загоєння ділянки.

До переваг даних татуювань можна віднести і те, що процедура виконання татуювання на спині менш болюча, у порівнянні з іншими областями тіла. Оскільки на спині більш груба шкіра, а масивні м'язи істотно зменшують больові відчуття.

Ну а тепер давайте поговоримо про найпоширеніші місцях виконання тату на спині: верхня частина спини (під шиєю), між лопатками, поперек, а ще вздовж усього хребта. Крім того актуально симетричне або ж дзеркальне розташування малюнків на лопатках. При даному розташуванні, тату можна демонструвати оточенню, одягнувши топ без бретелей або майку-Борцовка.

Додати коментар


Захисний код
Оновити