Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Новорічні костюми

Новорічні костюми - самі чудесні наряди, які із задоволенням з року в року прімерячют і діти, і дорослі будь-якого віку. Ніякої ще свято не дає такого відмінного шансу виглядати так, як того хочеш, як новорічні костюми. Ось він - шанс, перетворитися за допомогою шокуючого, а часом і екстравагантного костюма, показати оточуючим, яка Ви насправді. Є, звичайно, ще варіант, надіти прекрасне новомодне плаття, але ж його Ви вже надягали на інші урочисті заходи! Так шлях же Новий рік буде приємним винятком, нехай він стане для Вас істинної казкою і чарами, а новорічні костюми виконають дитячі мрії дорослих!.

 

Жителі деяких країн за традицією зустрічають Новий рік у новому одязі (новорічні костюми), а деякі пішли ще далі, вони просто-напросто викидають в Новий Рік прямо з вікон старі предмети побуту, меблі, побутову техніку, і набувають нових.

Деякі Новорічні костюми можна пошити і самостійно.

Страшний пірат.

Давайте ж займемося виготовленням Вашого новорічного костюма. Перший варіант, стати страшним безжальним піратом. Для такого новорічного костюма потрібно гарненько поритися в шафі і знайти які-небудь старі потерті джинси. Тепер озбройтеся терпінням і ножицями, чого завжди вимагають новорічні костюми, і безжально відріжте штанини десь в районі коліна. І нехай краю будуть з бахромою, рваними. Знайдіть і порвіть тільник. Тепер залишилося для створення такого новорічного костюма знайти і роздобути бандану, шийну хустку, і обов'язково товсту ланцюг з амулетом на шию, а також тимчасово запозичити у дитини пістолети і ножі і заткнути їх за широкий пояс. Костюм готовий!

Новорічні костюми: "Сніжинка" - завжди актуально!

Пам'ятайте новорічні костюми, в які Вас наряджали ще в дитячому садку, - наприклад, костюм Сніжинки? Ось саме в такому костюмі Ви будете виглядати зворушливою дівчинкою дошкільного віку. Зробити новорічний костюм Сніжинки дуже просто і бюджетно. Будь-яка сукня білого кольору необхідно обшити або переливаються бісером або блискучим дощиком, купити гарну корону, а на груди повісити самостійно виготовлену сніжинку з новорічної мішури. Тепер залишилося намалювати на щоках красиві сніжинки нафарбуватися світло-блакитними тонами макіяжу.

 

Новорічна Ялинка-красуня.

А ось цей ось новорічний костюм надзвичайно оригінальний і разом з тим традиційний, адже саме такі новорічні костюми залучать максимум уваги до Вашої персони. Подібні новорічні костюми вимагають знайти або зшити спеціально для цього випадку зелений сарафан, обшийте його зверху до низу гвинтоподібно зелено-білим пухнастим дощиком. А вже після цього пришийте до гілочок ялини маленькі цукерки чи игрушечки. На голову варто надіти ковпак зеленого кольору з блискучою верхівкою або ж традиційної червоною зіркою, щоб такі новорічні костюми були найбільш реалістичними; можна замінити ковпак короною - залежно від того, який матеріал буде у Вас під рукою. Тепер Ви - справжня новорічна ялинка!

Дівчинка-шибеник - Пеппі Довга панчоха.

Щоб власноруч змайструвати такі новорічні костюми, роздобудьте дві пари різнокольорових панчіх, дістаньте з антресолей стареньке платтячко, знайдіть в коморі старі чоловічі черевики - і Ваші новорічні костюми готові! Залишилось нафарбувати особа, поставити собі кілька веснянок і пустотливо посміхатися. А також обов'язково зробіть собі дві косички. І щасливого і воістину казкового Нового року!

Додати коментар


Захисний код
Оновити