Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ажурна безрукавка

Ажурна безрукавка, нинішньої весни є справжнім трендом сезону, саме вона в багатьох колекціях знаменитих модельєрів використана, як чудове доповнення до всіх практично гардеробів для будь-який, навіть самої вишуканої модниці.

Найголовніша перевага ажурною безрукавки те, що його однаково можна носити, як із суворим костюмом діловий бізнес вуман, так і з домашньою спідницею, або просто з вихідними джинсами. Адже немає практично ніяких обмежень, або ж умов у носіння ажурною безрукавки, ні на колір, який може бути від отруйно зеленого, до ласкаво рожевого.

 

Тут також немає ніяких обмежень по довжині безрукавки. Вона може бути коротенькою, немов річний топік, і довгою нижче пояса, або ж до стегон. І чого приховувати, в такій безрукавці буде зворушливо і по дівочі заманливо буде не тільки дівчина зі стрункою фігурою фотомоделі, а й ті, у кого є проблеми з фігурою.

Прийшла весна, і вам вже набридли ваші теплі жакети, або ж куртки? Порадуйте очі оточуючих вас чоловіків, надіньте ажурну безрукавку, тим більше, що ви можете сміливо надіти її, як із суворим діловим костюмом, так і з коктейльних сукнею, все одно ви будете чарівні, і вся увага буде прикута саме до вас, адже чоловіче око теж хоче відпочити від зимової сірості та виду хутра.

Додати коментар


Захисний код
Оновити