Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Молодіжні костюми

Молодіжні костюми завжди відкриті, зухвалі і стильні! Молодіжний стиль, який здобув лаври популярності в кінці 50-х і початку 60-х років, що виріс з бунтуючого Лондонського рок-н-ролу, зробив синонімом молодіжної моди 20 століття ім'я Мері Куонт. Класика молодіжного костюма - «дівчина від Мері Куонт» передбачала поєднання водолазки з високим горлом з чорними колготками і черевиками без каблуків. Випередивши своїми дизайнерськими розробками Коррежа у Парижі, Куонт стала піонером у становленні «космічного» стилю, який висунув в розряд найсильніших світу моди найвідоміше зараз ім'я П'єр Карден. Сам образ Мері з величезними очима і короткою стрижкою був вельми впливовий на перебіг моди і став прототипом що з'явилися пізніше Твіггі та Пенелопи Три. Гіпертрофований імідж тендітної дівчини як у дзеркалі відбивався в клубній тусовці 90-х років.

 

Світ високої моди отримав у спадок спортивний стиль (і разминочний костюм теж) в якості окремої і самостійної категорії завдяки американським дизайнерам початку 20 століття, які показали необхідну потребу того часу і першими стали піонерами у виготовленні разминочного костюма в якості одягу для занять спортом та активного відпочинку . Революційний винахід американських розробників - разминочний костюм - було сміливим кроком у світ моди, коли світова мода була орієнтована на подіуми паризьких модельєрів. Декількома десятиліттями перш навіть жіночі штани в гардеробі жінки вважалися верхом непристойності, але буквально через пару-трійку років жіночий разминочний костюм придбав світову популярність як жіночий спортивний одяг.

Розглядаючи історію виникнення спортивного одягу, де провідну роль відіграє разминочний костюм, необхідно відзначити, що в 19 столітті, десь у сімдесяті роки в Парижі була відкрита студія з пошиття колекцій жіночого одягу. Британець Джон Редферн, будучи модельєром, вирішив випускати разминочний костюм для жінок в якості зручного одягу з метою використання на заняттях верховою їздою, вітрильним спортом і тенісом. Незважаючи на спортивне призначення, разминочний костюм Редферна виявився на рідкість органічно поєднує в собі такі якості, як зручність, краса і практичність настільки, що минуло зовсім небагато часу і вдячні клієнтки підприємливого модельєра включили його в гардероб для повсякденного носіння.


Друга світова війна стала рушійною силою і поштовхом для застояних в самозамилуванні європейських модельєрів і дизайнерів. Сімдесяті роки модно по праву назвати роками буйного розквіту спортивної моди. Emilio Pucci і Simonetta Visconti - відомі італійські бренди зробили справжню інтеграцію стилів, об'єднавши відмінна якість фірмової італійської елегантності з прагматизмом американського стилю, що втілив разминочний костюм, викликавши бурю овацій вдячних модниць Європи.

Сірою плямою дев'яностих років застигло в пам'яті багатьох росіян і країн колишнього СНД засилля адідасовських розминок костюмів, які купувалися в дешевих магазинах або на блошиних ринках. Нашим покупцям досі непосильна думка про те, що їх час вже пішло, незважаючи на те, що європейський спортивний стиль разминочного костюма давно став основою прагматичного казуального гардеробу для повсякденного носіння. Дизайнери і модельєри високої світової моди давно створили і виготовляють і зараз моделі настільки красиві, наскільки й практичні, які придатні для використання навіть за межами спортивного залу, що дозволяє сучасний разминочний костюм.

Ринок стильного спортивного одягу постійно поповнюється новими зразками розминок костюмів відомих дизайнерів, зокрема Стелла Маккартні (Великобританія), співпрацюючи з Adidas, є регулярним постачальником нових колекцій одягу. Разминочний костюм, призначений для занять йогою, тенісом, танцями і бігу підтюпцем, виконані нею з умовою поєднання спортивного стилю Adidas з естетикою мінімалізму, взятої з кращих зразків моделей своїх колекцій. Виготовлений таким чином разминочний костюм об'єднує в собі якості виняткової та ексклюзивної краси з комфортабельністю і практичністю і, органічно поєднуючи зручні тенісні спідниці, шорти та футболки-поло, цілком здатний стати гармонійним річним ансамблем казуального стилю.


Родзинкою бренду Adidas є лінія одягу Y-3 by Adidas. Разминочний костюм відомого світового дизайнера Йоджі Ямамото, що становить колекцію спортивного одягу, що випускається у співпраці з Adidas, здавна користуються попитом і мають стабільний успіх. Широту асортименту разминочного костюма з колекцій Йоджі Ямамото становлять не тільки стандартні футболки, спортивні кофти, тренувальні штани і взуття, а й унікальні та ексклюзивні моделі спортивних суконь.

Констатуючи факт постійного впливу спортивної моди на повсякденний одяг (і разминочний костюм), що є важливим джерелом натхнення для модельєрів світового рівня, спортивний стиль став одним з головних напрямків-2011 року і актуальність включення в свій гардероб разминочного костюма для повсякденного використання залишається затребуваною і цілком виправданою .

Додати коментар


Захисний код
Оновити