Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дорогий костюм

Дорогий костюм завжди видно. Але, навіть якщо ви цілком можете дозволити собі придбати дорогий костюм, то зробити це буде зовсім непросто. По-перше, більшість добрих кравців і талановитих дизайнерів не призначають для своїх робіт захмарні ціни. Адже далеко не всі можуть дозволити собі таку дорогу покупку. Звичайно ж, існує вузьке коло людей, здатних витрачати великі суми на одяг та інші товари. Наприклад, це зірки, олігархи, корпоративні магнати і арабські шейхи. Їм не шкода ніяких грошей за ексклюзивний і оригінальний дорогий костюм.Треба сказати, що саме деталями відрізняються дорогі костюми. В їх основі, як правило, лежить крій, від якого безпосередньо залежить те, як буде на фігурі сидіти цей костюм. Якщо він абсолютно не вдалий, то навіть найдорожча в світі тканина не зможе врятувати такий костюм. Тому складність крою полягає в тому, що дорогий костюм завжди сидить природно. Одним словом, його лінії повинні максимально відповідати природним лініях тіла. При цьому всі недоліки повинні краде.

Ще одним важливим моментом, а також відмітною ознакою дорогого і високоякісного костюма, є тканина. Зазвичай використовується чиста шерсть, яка була зіткана з пряжі високої якості і високого номеру. Самими якостями, а значить, найдорожчими, вважаються тканини, які носять номер серії Super 100 S, 120 S і аж до 220 S. Така тканина влітку не парить, а взимку гріє. Саме слово Super означає лише те, що виготовлена вона була з використанням високих технологій. А цифри вказують на кількість кілометрів нитки, які були отримані шляхом кручення з 1 кг. Тобто чим більше зазначена цифра, тим тонше сама нитка і якісніше тканину.

Дорогі костюми бізнес-класу виготовляють з вовняної тканини. При цьому додається лайкра або шовк. Така тканина «дихає». Адже всередині чистошерстяних волокно порожнисте. Як відомо, шерсть - дуже міцний матеріал, який досить стійкий до заломів і деформації. Для вовни також характерна чудова повітропроникність, пружність, яка досягається саме високою круткой нитки. При заминанні шерсть дуже швидко відновлює свою первинну форму. До плюсів даної тканини можна віднести і високу гігроскопічність. Варто відзначити, що шерсть може вбирати вологу приблизно до 33% своєї ваги. Однак сама вона продовжуватиме здаватися сухою. Вона віддає в повітря всю вологу, залишаючи тіло абсолютно сухим. Ця тканина приємна на дотик, м'яка і легка. При будь-якій погоді людина відчуватиме себе в ній досить затишно і комфортно. Крім того, у неї зовнішній вигляд дорогої тканини.

У дорогому костюмі підкладка відіграє далеко не останню роль. Для неї використовується чиста віскоза. Така тканина відмінно зберігає свої гігроскопічні властивості при будь-яких змінах температури. Вона також здатна вбирати запахи і вологу тіла. Підкладки з тканини «хамелеон» виглядають дуже розкішно. Але у випадку з дорогими костюмами, підкладка не приклеюються, а безпосередньо пришивається, причому, непомітними стібками. Підкладка для рукавів виготовляється з контрастної тканини. Наприклад, тонкої віскози або шовку. Це дозволяє не тільки поліпшити зовнішній вигляд костюма, але й оптимізувати температурний баланс. Підкладка у лацканах теж не приклеюється. Її необхідно пришивати непомітними стібками.

Ні в якому разі не потрібно пришивати гудзики наскрізь. Найдорожчі, а також зшиті на замовлення костюми дають можливість розстібати гудзики на рукавах. А от у більш дешевих костюмах петлі знаходяться тільки для видимості. Фігурний крій подборта використовується, щоб надати набагато більшого шику. Однак він дозволяє вирішити функціональне завдання. Адже чим більше деталей має піджак, тим краще він буде сидіти на фігурі. При цьому внутрішні його частини (кишені, підборт) обрамляются якимсь кантом з контрастної тканини. А після цього обшиваються стібком, який імітує намітку руками. «Вспушкой» або ручна строчка повинна йти прямо по краю лацкана, по краях клапанів кишень і коміра. По краю шліц і лінії плеча може проходити декоративна нитка білого кольору. Гудзики на рукавах пришиваються внахлест, причому, невидимим швом. Такий метод в народі отримав забавна назва «цілуються гудзики». У деяких моделях дорогих костюмів можна легко розстібати гудзики. Адже так набагато зручніше і мити руки, і водити автомобіль. Визначити якість костюма можна і по малюнку. На суміжних деталях він повинен повністю збігатися. Фігурна заклепка на брюках є зовсім непримітним атрибутом. До дорогого костюма, як правило, додаються іменні плічка і захисна кофра.

Додати коментар


Захисний код
Оновити