Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Домашній костюм

Домашній костюм повинен бути зручним. Адже, прекрасною альтернативою докучливого домашньому халату є домашній костюм. Можливо халат набагато зручніше і практичніше, ніж костюм, але халат створює якийсь розхлябаний і зайво простий образ, в якому не завжди приємно зустріти несподіваних гостей. Звичайний пеньюар (у вигляді волелюбного домашнього костюма) або халат можна дозволити собі використовувати в ранкові години при проведенні ранкового туалету, потім вже таке вбрання вже не до місця. Махровий теплий халат абсолютно не призначений для домашніх справ, а тільки для використання після прийняття душу або ванни. Крім цього, халати можуть створити негативний виховний приклад. Діти, дивлячись, на батьків, які постійно вдома ходять в халаті, починають сприймати це єдиною ідеальною моделлю домашнього облачення, що спочатку не правильно.

 

У цьому відношенні порядочнее виглядає домашній костюм, в якому людина представлений більш підтягнутим і зібраним. Дизайнери нашого часу пропонують хороші варіанти костюмів для дому з трикотажу, шовку і бавовни. Головною відмінною особливістю в такому костюмі є вільний крій, що дозволяє позбутися навіть від натяків на стиснення руху. Енергійність і простота, добре поєднуються в домашньому костюмі і передаються його господині, дозволяючи відчувати себе впевнено і вільно.

Домашній костюм представляється у вигляді двох сучасних основних варіантів. Перший варіант отримав спортивний стиль, до якого зазвичай звикає більшість жителів наших будинків. Найчастіше різноманітність представляється бігових спортивним костюмом зимового і літнього варіантів. Такий домашній костюм звичайно складається з дуже широких, що не утрудняють рух, штанів - шароварів і блузони. Блузон може бути на гудзиках, блискавки або одягатися через голову. У рамках спортивного стилю, блузон дуже часто має капюшон. Звичайно, в більшості випадків цей капюшон не несе в собі свою функціональність.

Другим поширеним варіантом домашнього костюма є костюм елегантного зовнішнього вигляду, він більш аристократичний. Костюм такого варіанту виглядає майже як класична піжама, включаючи в себе просторі штани і сорочки-блузи. Домашній костюм цієї моделі переважно виконується з шовку. Топ в такому костюмі має застібки у вигляді гудзиків, або взагалі не має застібок. Якщо застібок немає, то блуза одягається через голову, що не завжди зручно, тому варіант з гудзиками виглядає привабливіше.

Деякі сучасні модельєри представляють домашній костюм у вигляді зручного та комфортного сукні, яке має застібку на талії. При використанні такої сукні в якості домашнього костюма, ви зможете одночасно, і займатися повсякденними домашніми справами, і радувати погляд чоловіка. При такому вбранні для повного створення образу господині вам тільки не вистачає квітчастого фартуха з великими кишенями. Фартух в даному костюмі невід'ємний в тому випадку, якщо ви не хочете часто прати свої речі. Адже легше випрати тільки фартух, ніж весь домашній костюм. Фартухи дуже швидко забруднюються, тому рекомендують зшити або придбати як мінімум два фартуха, їх можна буде прикрасити аплікаціями. При такому вбранні ви легко впораєтеся і з приготуванням їжі, і з прибиранням по будинку, залишаючи ваш костюм чистим.

Для господарок, які воліють одягатися просто, але в той же час і максимально функціонально, можна запропонувати домашній костюм у вигляді довгої футболки навипуск і джинсів. Можна так само джинси замінити бриджами (укороченими джинсами) або довгими шортами. Найкраще щоб одяг був вільною, не стискує рухів під час частих присідань і нахилів. Футболку можна також представити декількох варіантів. Можна використовувати простору чоловічу сорочку, можна запозичити сорочку у чоловіка, якщо ви приблизно одного статури і зростання. Цей варіант, сорочка чоловіка, вважається найулюбленішим, як зізнаються самі жінки. Для повненьких жінок можна порекомендувати домашній костюм у вигляді довгих шорт, обтягуючих легенси або штанів з еластичного матеріалу. Це все можна доповнити тунікою з розрізами довжиною до колін або вільною сорочкою. Можна також використовувати укорочені брюки з курткою на гудзиках або з чоловічою сорочкою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити