Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Спідниця-тюльпан

Хочете справити враження ніжного весняної квітки, ніжаться під першими ласкавими сонячними променями? Тоді унікальна за своєю незвичайності в порівнянні з класичними спідниця-тюльпан - для Вас. Вона дійсно дуже сильно нагадує розпустилася бутончік ніжного тюльпана, що тримається на витонченому стеблинці - стрункому дівочому таборі. Починаючи розкриватися на талії (у сучасному варіанті - найчастіше на заниженою талії), тканинний бутон дбайливо охоплює стегна і трохи звужується до колін.

Багатошарові, вишукані і хитромудрі спідниці-тюльпани сьогоднішніх законодавців мод швидше нагадують квіти троянд, а не тюльпанові бутони - за рахунок достатку всіляких драпіровок, запахів і неймовірної кількості ярусів тканини, з яких зшита спідниця.Оригінальна модель, спідниця-тюльпан вимагає до себе від господині шанобливого ставлення. Якщо Ви вирішили поповнити свій гардероб спідницею-тюльпаном, Вам не слід забувати про те, що «верх» до неї потрібен особливий. Стеблинка тому так і називають, що на ньому відсутні всякі надмірності. Тобто розширені блузи в комбінації з цією моделлю спідниці будуть просто неприпустимі. Облягаючий топ або витончена маечка, бажано - однотонного забарвлення, щоб не відволікати від твору кравецької мистецтва, лежачого у Вас на стегнах. А ось жакети або болеро припустимі вже й не «в обліпочку», головна умова - закінчуватися вони повинні, не закриваючи верху спідниці, залишаючи хоча б невеликий зазор.

Взуття до повсякденного варіанту спідниці-тюльпани, в якій модниці ходять на прогулянку, на заняття або на роботу, вітається на високій платформі - у квіточки ноги повинні міцно стояти на землі. Для святкового або вечірнього варіанту такої моделі краще підійдуть стильні туфельки або витончені босоніжки на шпильці, які візуально «витягнуть» стеблинка Вашої постави вгору і зорово подовжать ніжки. Хочете цей ефект підсилити? Одягніть тоді колготки і взуття одного кольору.

Припущення, що ці спідниці до обличчя тільки худеньким красуням середнього зросту, невірно в корені. Практично кожна дівчина може надіти цю хитромудрий фасон модної спідниці і виглядати чудово.

Спідниця-тюльпан підійде, нехай не так ідеально, і дівчатам, схильним до повноти, і дуже високим панночкам. Обмеження тільки одне, та й то рекомендаційний - пухкенькі малятка (нижче метр шістдесят) будуть виглядати в таких спідницях непривабливо.

Акцент, який ця модель спідниці робить на стегна, насправді - справжній шпигунський прийом. Занадто вузькі стегна такий фасон, задрапувавши їх, розширює. Цей же «дзвін» здатний приховати надмірну повноту стегон. Тобто, приховавши певну частину тіла, спідниця показує оточуючим те, що там має бути - а не що є насправді. Є нюанс. При всьому при цьому пильної уваги, чисто інстинктивно, удостоюються жіночі ніжки нижче колін. У Вас там порядок?

Тоді продовжимо. Дуже важливий момент - тканина, з якої пошита спідниця. Матеріал, що створює обсяг на стегнах, повинен легко драпіруватися і струменіти, а не збиратися жорсткими, «залізними» складками. Ідеальні гладкі і досить тонкі тканини типу сатину, крепу, шовку. Громіздко і безглуздо в цій моделі будуть виглядати вельвет, букльована шерсть або в'язане щільно.

Сьогодні на подіумі можна побачити різні варіації на тему спідниці-тюльпани, в тому числі і щодо її довжини. Проте класична - до колін - оптимальний варіант, універсальний практично для кожної фігури.

Популярність незвичайної спідниці легко з'ясовна - вона комфортна, зручно комбінується з іншими елементами гардероба, вигідно відтіняє ніжки і без особливих зусиль приховує «галіфе» на стегнах або, навпаки, брак на них необхідних округлостей. До того ж кожна така спідниця - це прояв яскравої індивідуальності її господині, адже у цієї моделі тільки назва загальне, а на ділі кожна спідниця-тюльпан - це дивовижний і новий квітка, відображає не стільки пристрасті господині до певного типу одягу і колірні переваги, скільки її внутрішній світ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити