Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

В'язаний жилет

В'язаний жилет, багато слів було вже сказано про споконвічно чоловічому атрибуті одягу, так зрадницьки вислизнули в ласкаві ручки нинішніх модниць. І це, звичайно ж жилет, спочатку виконував роль теплого одягу під піджаком.

Стараннями модельєрів саме жилет став практично невід'ємною деталлю гардероба сучасної жінки. Та й самі жінки-рукодільниці ніяк не хочуть відставати від знаменитих дизайнерів, і з разючою винахідливістю придумують все нові і нові моделі жилетів.Сьогодні ми хочемо зупинитися на ще одному напрямку, з дозволу сказати жілетоведенія. І це буде в'язаний жилет.

І хоча, в'язані жилети, як такі перестали нести в собі його початкове призначення, і перетворилися скоріше в прикраса гардеробу, тим не менш, він також досить важливий в гардеробі будь-якої сучасної жінки.

В'язані жилети не обов'язково повинні бути грубої ручної в'язки, теплими і товстими, зовсім ні. Озирніться навколо, які гарні ходять жінки в ажурних в'язаних жилетах, прозорих, з тонким натяком. В'язати жилети можна з будь вовни, та й не тільки вовни.

Практично будь-яка пряжа ідеально підходить для створення задуманого вами єдиного жилета, який не тільки прикрасить ваш гардероб, а й зведе з розуму всіх заздрісниць. Спереду в'язані жилети можуть застібатися на гудзики, спеціально підібрані для цього, різні застібки, і навіть завязочки з бубончікі, або бантиками на кінцях.


Відомий дизайнер Реббека Тейлор зробила в'язаний жилет одним з ключових елементів своєї нової модної колекції, безбоязно поєднуючи його з різними блузами однотонними і в горошок, і навіть з рюшами і горошком.

До спідниці олівця або платтю цілком підійде короткий в'язаний жилет з красивими мереживними візерунками, Більш практичні довгі жилети добре підійдуть не тільки струнким жінкам, а й жінкам, схильним до повноти, тому що вони чудово приховують повноту.

Не бійтеся експериментувати з в'язаними жилетами, проте не забувайте, будь ласка, що не одяг прикрашає людину, а навпаки, людина робить красивою одяг, яку він одягає.

Додати коментар


Захисний код
Оновити