Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Моделі жилетів

Моделі жилетів знову - королі модних і стильних показів та вечірок! Не дарма у всі часи і у всіх країнах світу саме моделі жилетів були особливо актуальний і затребувані. Будучи спочатку суто в чоловічому гардеробі, моделі жилетів так плавно і непомітно перекочували в гардероби багатьох модниць, причому як минулого століття, так і нинішнього. Тим не менше, хоча і повернувся жилет на своє законне місце в нашому гардеробі, все-таки не в тому вигляді, в якому він був, - скажімо в дев'ятнадцятому, або двадцятому столітті.Багато дизайнерів представили моделі жилетів у своїх колекціях, привнеся, однак, свої нововведення і бачення цього предмета гардероба. І якщо у випадку з чоловічим варіантом жилета це всього лише кілька змін і доповнень, то вже в жіночому - панує помітне розмаїття моделей жилетів.

Якщо раніше різноманітні моделі жилетів носили строго під костюм, тобто під піджаком, то зараз моделі жилетів стали самостійними одиницями гардероба, і носяться як з светрами, так і з блузками в поєднанні зі спідницями, брюками і навіть з шортами. Наприклад, повсякденні моделі жилетів шиють з тканини в смужку або квіточку, або навіть з різними візерунками та орнаментами.

Для особливих урочистих випадків моделі жилетів шиють з важких видів багатої тканини, таких як: оксамит, парча, драп і навіть гобелен. Але в основному моделі жіночих жилетів - це зручні і функціональні предмети гардероба, і модельний ряд їх дуже різноманітний - від теплих з овечої, наприклад шкури, до легких літніх жилетів, з легких повітряних тканин. І носити моделі жилетів можна навіть на голе тіло в теплу пору року, поєднуючи навіть з шортами. Можливі кишені з облямівкою, а також різні аксесуари, ремінці.

Моделі жилетів можуть бути теплі, в'язані і довгі - для зимового сезону, так і коротенькі - під топ, легкі і без рукавів або з наплічниками. Моделі жилетів увазі різноманітність матеріалів. Сучасні дизайнери пропонують вашій увазі стьобані моделі жилетів, в'язані, пухові жилети та жилети-блейзери, жилети-стретч, і жилети зі штучного хутра. Розрізняються моделі жилетів за формою коміра, вони можуть бути і зовсім без комірів, а можуть мати високий стоячий комір або відкритий воріт.

Особливо варто підкреслити і ще один варіант жилета. Це - жилет, виконаний у вигляді пуховика або на синтепоновой основі. Дані моделі жилетів відмінно і вигідно підкреслюють всі достоїнства жіночої фігури і скрадають її прикрі місця.

Цвяхом нинішнього ж сезону стали моделі жилетів-стретч, які, будучи короткими і відкритими спереду з великим вирізом, добре поєднуються з білою блузкою, вигідно виділяючи груди і шию жінки.

Класичні чоловічі моделі жилетів не зазнали настільки кардинальних змін, як жіночі, але й, тим не менш, теж стали вигідним предметом гардеробу, і носяться не тільки під піджаком, як раніше, але й окремо від костюма. У нинішньому сезоні стали актуальними моделі чоловічих жилетів, виконані в шотландському стилі, тобто в червону клітинку, і з теплого вовняного матеріалу. Але не варто забувати і про класичних чоловічих жилетів. Надягаються під піджак такі моделі жилетів також актуальні і модні сьогодні, як і багато років тому.

Додати коментар


Захисний код
Оновити