Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ажурний жилет

Ажурні жилети на даний момент знаходяться на вершині моди. І в новому сезоні саме ажурний жилет стане відмінним доповненням до гардеробу будь-якої, навіть самої вибагливої модниці. Адже не секрет, що ажурний жилет чудово підкреслює всі достоїнства жіночої фігури і також відмінно приховує її недоліки.

Ажурний жилет можна носити як на роботу в поєднанні зі строгим костюмом, так і на прогулянку або навіть в ресторан. Адже ажурний жилет, це непогана альтернатива обридлим жакетів, курток і плащів.

Відразу після зимової холоднечі, дуже приємно зняти з себе обридлі теплі речі, надіти красиву світлу блузку, а поверх неї накинути чудовий ажурний жилет. Різні візерунки, що чергуються маленькі та великі дірочки, ажурні ж краю, все це привносить легкість і легкість такому жилету, адже сама по собі ажурність означає легкість і красу.

{Кожен такий жилет по-своєму гарний і унікальний, адже не може бути однакових візерунків на морозному склі, так і в ажурному жилеті все вишукано й неповторно.

Ажурний жилет може бути різної довжини, як короткий, чітко підкреслює осину талію, так і довгий, приховує повноту і недоліки фігури. За звичаєм застібається такий жилет строго на гудзики, розмір і колір гудзиків залежить лише від вашої уяви, або рішення дизайнера. І навіть надіта зі строгим діловим або вечірнім костюмом така жилетка не тільки не зіпсувала враження, але і приверне пильну увагу чоловіків, та й не тільки чоловіків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити