Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Джинсові сарафани

Давно вже джинсову тканину ніхто не визначає як призначену виключно для пошиття робочого одягу - роб і комбінезонів для брудної роботи. Сьогодні джинсові брюки - обов'язковий атрибут гардеробу як чоловіків, так і жінок самих різних соціальних верств. Але тут ми перед сильною статтю в більш вигідній позиції - у нас є можливість носити ще й джинсові сарафани.Зручні, практичні і стильні, вони однаково красиво виглядають як на Малишка, так і на дорослих жінках. І тричі неправий буде той, хто стане стверджувати, ніби джинсовий сарафан - одяг виключно повсякденна і побутова. Сучасні дизайнери створюють настільки унікальні і неординарні моделі джинсових сарафанів, що їх із задоволенням купують такі законодавиці мод, як, скажімо, знамениті голлівудські кіноактриси.

Сама структура джинса за десятиліття використання зазнала чимало позитивних змін. Сьогоднішня джинсова тканина, більш м'яка і еластична, зі Стрейчові добавками, приносить задоволення при простому дотику. А в шкарпетці вона і комфортна, і функціональна. Сучасні джинсові вироби - це елементи бавовни, еластану та трикотажу, поєднання яких оптимально підібрано під конкретну модель.

У кожного провідного світового виробника жіночого одягу з арсеналі обов'язково є кілька джинсових сарафанів - різного стилю, від спортивного до романтичного, на різний смак.

Саме останні - романтичні сарафани з джинсової тканини - стали особливо модні в цьому сезоні. Прикрашені стразами, воланами або рюшами, вони надають жіночого вигляду чарівність крихкості і ніжності.

Сучасні джинсові сарафани можна носити як самостійну одяг, так і в комплекті з топом, блузою або водолазкой - відповідно змінюючи при цьому свій стиль і залишаючись незмінно модною і привабливою. У багатофункціональності з сарафанами з джинсової тканини можуть посперечатися, мабуть, тільки їх «прабатьки» - брюки-джинси. Тому що джинсові сарафани сьогодні надягають на роботу, для прогулянок - в місті і на природі, в поїздки, а також в них можна і на ринок за продуктами сходити, і в домі прибрати. Вони легко комбінуються з різними куртками або кофтами, самої різної взуттям - тому підходять для носіння як в теплі сонячні дні, так і в негоду.

В офісах великих фірм до сьогоднішнього дня заборонено носити джинсовий одяг. Але враховуючи, наскільки трепетно ставляться модниці до однієї з улюблених моделей одягу в своєму гардеробі, можна припустити, що в недалекому майбутньому норми корпоративної етики підуть на поступки жіночим перевагам, і строгі джинсові сарафани будуть допущені в святая святих офісів великих корпорацій.

Відмінна риса сарафанів з джинсової тканини - їх зручність. Не потребують прасування і особливого догляду, вони не перешкоджають свободі рухів, навіть облягаючи фігуру, не створюють відчуття «кокона» і дмскомфорта. Тому загальна жіноча любов до них цілком з'ясовна. Їх легко «пристосувати» за допомогою декількох додаткових аксесуарів практично до будь-якого стилю. Кросівки і спортивна кепка разом з рюкзачком - ось уже готовий спортивний стиль для дівчини-студентки. Стильні босоніжки, яскрава біжутерія, легковажна сумочка і довгий, струмує на вітрі тонкий шифоновий шарфик - і володарка сарафана вражає навколишніх жіночністю.

За рахунок своєї універсальності джинсові сарафани вважаються одним із найдемократичніших видів одягу для прекрасної статі, і мода на них незмінна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити