Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чорна весільна сукня

Якби сталося таке всього років двадцять тому, і скандалу б не уникнути - ще б пак, наречена в чорному! Чи не до добра це, до швидкої смерті, або розлучаться, або проблеми нерозв'язні сім'ю осягнуть ... Втім, думка суспільства враз не змінюється, і наважитися надіти на власне весілля елегантне і модне плаття чорного кольору може далеко не кожна дівчина, навіть якщо їй цього дуже хочеться . Не прийнято! Врозріз із загальноприйнятими нормами ризикне піти тільки дуже незалежна і екстравагантна натура - весілля-то моя, що хочу, те і вдягаю.Чому ж так лякає на весіллі чорний колір? Адже якщо розібратися, то жених якраз за традицією в чорне одягається - і ніхто ще не помер.

 

До того ж траурним чорний був обраний (до речі, у нас, в Індії вдови надягають білосніжні одягу) не через свою темної енергетики та фатальної невідворотності, а з причини сили. Так, чорний - найсильніший колір. І його енергетична міць може бути і позитивною, і негативною - як вже самі Ви вирішите. Ще чорний нерозривно пов'язаний з магією, причина - та ж. А магія - це таємниця, інтригуюча та загадкова до неможливості.

Може, надягаючи чорну весільну сукню, Ви вирішили трошки поворожити?

А якщо відкинути жарти в сторону, то майже так само агресивно ще зовсім недавно зустрічали наречених в сукнях вважалися тоді «невесільних» рожевого, червоного та бірюзового кольорів. Сьогодні - вже звикли і ніхто й уваги не звертає.

Звикнуть і до чорного, потрібен тільки час. Адже нікого не дивує іменинниця в елегантній чорній сукні? Ні. А ще вчора це було - табу.

Головне у виборі чорного весільного плаття - його фасон. Він не повинен своєю строгістю нагадувати про те, про що говорили вам родичі, і при цьому не бути занадто вже фривольним і легковажним, не забувайте, що не на маскарад збираєтеся, не на карнавал, а на власне весілля, яка в житті буває лише ... ладно, це припустимо, повернемося до плаття з приводу знаменної події.

Всіляко ганив саму ідею чорного весільного плаття в основному ті, хто живцем таке плаття ніколи не бачив. Ну, або наречену силою заміж видавали і у неї було «похоронне» особа.


До речі, про усмішку. Чорне весільну сукню - дуже сильна річ, як зброя масового ураження. І якщо Ви вирішили-таки його надіти на своє торжество, про те, щоб у цей день розслабитися або втратити пильність хоч на хвилинку - забудьте. Промениста, радісна усмішка не повинна сходити з Вашого обличчя ні на секунду. Постава - як у королеви Вікторії. Інакше сторонній спостерігач, не поінформований про те, що Ви - щаслива наречена, може підійти і принести свої співчуття. Чорний колір сам по собі притягує загальну увагу, а вже наречена в чорному! Так що, взявшись за гуж - іскри щастям відчайдушно, і тоді зумієте довести цим старим гримза, що весільну сукню може бути будь-яким, була б наречена гарна.

Звідки таке прагнення сучасних дівчат вийти заміж саме в чорному? Одвічна в житті проблема батьків і дітей. Тільки нинішньому поколінню дозволено набагато більше, ніж їх мамам і бабусям в такому ж віці. А інстинкти самоствердження працюють все одно! Шляхом ломки стереотипів молодь доводить собі власну спроможність як особистості, як самостійного дорослого людини.

Вийти заміж у чорній сукні - показати, що сама можеш вирішувати, як чинити, і в нову, сімейне життя входиш дорослою. Перебільшено, але по суті. Так чому б і ні!

Тим паче що модельєри-провокатори, що почали всю цю історію з чорними весільними платтями, пропонують дійсно маленькі шедеври: вишукані, витончені і одночасно величні, гідні царствених красунь і здатні будь-яку попелюшку перетворити на принцесу. Всім хороші представлені на подіумах чорні весільні сукні, крім одного - в іншому кольорі вони втратять більшу частину свого шарму. Така ось хитрість.

Додати коментар


Захисний код
Оновити