Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стильна сумочка

Всім абсолютно давно відомо, що сумка самий затребуваний і незамінний жіночий аксесуар. Які ж сумки актуальні на сьогоднішній день?

У моду ввійшли сумки з чіткою і прямої геометрією. Крім форми дизайнери також поекспериментували з поєднанням кольорів. Для варіанту з геометричними формами краще вибрати приглушені, але глибокі неординарні тони. Наприклад, димчасто-сірий. На вершину популярності підіймаються сумки-рюкзаки. Вони досить тривалий час були забуті модниками, але нарешті приходить той день і година, коли їх поява виходить із тіні.

 

Екзотичні принти не збираються здавати свої позиції і чіпко зміцнилися на своєму місці. Як і раніше шкіра рептилій буде користуватися попитом. Етнічні принти на сумках будуть незамінним аксесуаром цім літом. Такі види сумок ідеально підійдуть для створення романтичного і жіночного образу.

Незважаючи на вибір приглушених відтінків, яскраві кольори в сумках різних розмірів і форм не поспішають вийти з модної гри. Рожеві кольори будуть мати безпосереднє відношення до моди. Ультрамарин в колекціях стильних сумок також явно присутній і він займає лідируючі позиції. Дизайнери сміливо втілили класичні моделі в глибоких синіх відтінках, що в підсумку вийшло простенько, але зі смаком. У моді на вечірні сумочки буде вітатися наявність декору, що повторює форму і колір одягу. Вибір форми та розмірів залежать тільки від того яку функціональність поєднує сумка в собі.

У моді класичні великі сумки, форма яких може нагадувати чемоданчик і конверт. Стильні сумки конверт увірвалися з минулого сезону і швидко набирають темпи зростання популярності. Причому сумки-конверти можуть бути як маленькі, так і великі. Для любителів ексклюзиву і виділитися з натовпу створені вантажні металеві сумки. Такі форми з легкістю допоможуть підкреслити унікальність і індивідуальність образу. Шкіряні прямокутні сумки дадуть зрозуміти про ультра сучасності особистості і мимоволі створюють враження людини, що йде в ногу з новітніми технологіями. Присутність різноманітних блискавок і ланцюжків крокує разом в одну ногу з модою. І якщо хочеться чимось розбавити строгий і діловий стиль, то це якраз самий підходящий варіант.

Для тих, хто цінує функціональність і ефективність цілком може дозволити придбати в свою колекцію сумку-органайзер. З одного боку, вона зберігає виразно видиму внутрішню суть, з іншого - відповідає актуальним вимогам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити