Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати шубу

Будь-яка дівчина чи жінка з упевненістю скаже, що найкращим і значущим для неї подарунком є ​​шубка. Звичайно, якщо дівчина не брала участь у процесі купівлі подарунка, то питання як вибрати шубу для неї відпадає сам собою. А от дівчатам, які хочуть придбати не тільки красиву і дорогу річ, але й таку,що буде служити їм довго і добре зігрівати в непогожу зимову погоду, слід обов'язково прочитати нашу статтю. Якщо ви збираєтеся купити шубку з штучного хутра, то особливих премудростей у виборі такого одягу немає. В даному випадку покладатися слід на свій смак і особливості фігури.

А ось вироби з натурального хутра не тільки дорогі, але ще і мають свої характерні особливості. Якщо ви не будете знати, як довго буде зношуватися хутро, на скільки він якісний і захистить від холоду, то ви ризикуєте вибрати і купити за великі гроші виріб, який за один сезон шкарпетки можна буде викинути у смітник.У кожного продавця хутряних виробів є свої хитрощі і хитрощі, які він обов'язково застосує, щоб «втюхати» невдалому покупцеві свій неякісний товар.

 

Як вибрати шубу, щоб вона була теплою? Пам'ятайте, що найтепліші шубки шиють з хутра чорнобурки, лисиці і песця.Для хутра цих тварин характерною ознакою є довгий і густий ворс. Але варто пам'ятати, що хутряна прошарок повинна бути дуже щільною, тільки тоді така шубка може добре захистити від холоду.

Що стосується країн-виробників натурального хутра, то найпередовішими в цій галузі є США, Росія, Фінляндія та Канада.Це пояснити логічно просто: чим холодніше клімат, в якому вирощується тварина, тим щільніше і густіше його хутро.

Як вибрати шубу якісну на дотик, може підказати вам будь ХУТРОВИК. Але якщо у вас немає такого знайомого, то наші поради безсумнівно вам знадобляться. Для простого покупця, не знайомої з премудростями хутрового виробництва,може бути дуже важким завданням відрізнити кролика від норки, тим більше що нинішні технології обробки хутра зробили крок далеко вперед. Проте якість шкурки визначити досить просто: стисніть шкурку в кулаці і відпустіть. Якщо вона якісно вироблена, то обов'язково розправиться самостійно і прийме початкову форму.Ще один спосіб правильно вибрати шубу: сильно струсіть виріб і визначте розправився після цього хутро і встав на місце. Якщо хочете, то можете трохи пощипати хутро. Якщо шкурка якісна, то у вас в руках не повинно залишитися ворсинок.

Існують також кілька ознак, за допомогою яких можна відразу визначити неякісний товар.Якщо шкурка, використана для пошиття шубки, занадто тендітна і ламається, то при струшуванні шубка буде тріщати. Якщо ворсинки хутра при дотику ламаються, то це говорить про те, що ворс пересушене і незабаром він стане обсипатися і деформуватися і вибрати таку шубу - значить даремно витратити гроші. Якщо ви бачите,що хутро шуби має неоднорідний відтінок і це аж ніяк не дизайнерське рішення, то це говорить про неякісну фарбуванні хутра.

Існує однозначну відповідь на питання чому потрібно вибрати шубку з натурального і нефарбованого хутра. Не тому, що фарбування псує хутро. Сьогодні існують технології фарбування хутра,які не погіршують його стан і якість. Просто тому, що фарбування найчастіше використовується для того, щоб прибрати з поля зору дефекти хутра, в тому числі і жовтизну, або видати дешевший хутро за дорогою (кроляча шубка пофарбована під рись).

Ще один хитрий технологічний прийом - стрижка хутра.Це також не дуже вдалий варіант якщо ви хочете вибрати шубу, так як за допомогою цього прийому прибирають лисини і нерівності хутряних смуг. При цьому втрачаються і теплостійкі і зносостійкі якості виробу.

Як вибрати шубу, щоб вона не розвалилася на частини? Купуйте шубу з цільних шкурок. Такі вироби шиються з найдобірніших шматків хутра,а ось на шубу зі шматочків дивитися не варто. На пошиття такого виробу ідуть одні лише відходи хутрового виробництва, відповідно і коштує вона дешевше. Якщо подумати, то на ремонт такої шубки у вас витрачається набагато більше засобі, ніж якщо ви витратите один раз велику суму і купіть якісний товар. І дешевше в підсумку, і міцніше нерви,і тепліше в холодну вітряну погоду.

Що стосується вартості шубки, то на формування ціни впливають декілька факторів: ціна на шкурки і місце їх виготовлення, країна-виробник шубки, бренди та магазинні націнки. Якщо ви хочете вибрати Дедеш шубу, то китайські шуби що не кажи економ-варіант. Далі на щабель вище піднімається Росія,але найдорожчими і мабуть якісними є вироби, виготовлені в США і Європі.

Що стосується місця покупки і вибору якісної шуби, то найкращий варіант купити її в ательє при хутряний фабриці. Тут ви можете не боятися за якість товару,так як безпосередньо з виробником і продавцем в одній особі є можливість обговорити все, що вас не влаштовує. Також у вас є така можливість, як підігнати вподобану модель по фігурі, можливо, доповнити її чим-небудь, вкоротити і так далі.

Якщо вас не влаштовує якість і дизайн моделей, пропонованих різними виробниками, То у вас є можливість не вибрати, а зшити шубку на замовлення в ательє. За роботу в середньому одні візьму з вас близько 20 000 рублів. Додайте до цього вартість хутра та фурнітури. Виходить теж кругленька сума. Але перш ніж звернутися в перше-ліпше ательє, обдзвоните ще декілька і обговоріть умови і гарантії,які ви отримуєте за якістю їх роботи.

Як вибрати шубу - питання не з легких, але якщо підходити до нього з усією відповідальністю, то в підсумку ви зможете вибрати собі якісну, красиву і теплу шубку!

Додати коментар


Захисний код
Оновити