Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Анорак

Походження

Ця назва своїм корінням сягає до інуїтських слова, що позначають одяг, схожу по крою. Анорак шилася инуитами з досить щільних і водонепроникних матеріалів (наприклад, шкіра), однак, у наш час анорак такої якості знайти можна вкрай рідко.

ВикористанняНа сьогоднішній день анорак досить стійко закріпився в побуті і використовується практично скрізь. Є різні види Анораки, наприклад, військові моделі кольору хакі, що користуються великим попитом серед мисливців.

Не меншим попитом ці куртки користуються і у спортсменів, альпіністів, а також у любителів активного відпочинку,віддають перевагу спортивному туризм.

 

Відмінності

Слово анорак (походить від французького «anomie» - відсутність організації або ж закону) - це соціально-психологічне і суспільне судження, що позначає етично-психологічний стан масового та індивідуального свідомості. Характеризується розладами в системі цінностей,обумовленої кризою в соціальному середовищі і протиріччям між заявленими цілями і неможливістю їх втілення для переважної більшості. Виявом цього стають: стан апатії, злочинної діяльності, розчарованості в житті, а також відчуженість людини від соціуму.

Куртка анорак -це непромокаючий утеплена куртка з капюшоном глухого крою (раніше їх брали в арктичні експедиції), що отримала таку назву від глухої стандартної одягу ескімосів, яка здатна надійно захистити від морозу.

Парку - довга куртка, майже до коліна, виконана з найбільш щільної тканини, для якої характерний капюшон з хутряною облямівкою.Призначення парки - захист від холоду, на відміну від анораки, який здатний краще захищати від вітру і трохи від вологи.

Анорак можна зробити своїми руками.

Письменник Л.П.Сабанєєв у своїх книгах, які присвячені риболовлі та полювання, про Анораки, як про вітрозахисної легкій куртці з капюшоном, яка одягається через голову, відгукується дуже добре. Пише, що він більш зручний, ніж традиційна штормовка.

Куртку анорак також можна використовувати, як похідну одяг, в цьому випадку він повинен бути зшитий з щільного капрону. З каландрірованного яскравого капрону анорак дуже зручний у дорозі, може застосовуватися на змаганнях в якості святкового одягу.Для бівуачного анораки - куртки довжиною до колін, на 1-2 розміри більше звичайної, яка оберігає від вітру, снігу, дощу, безсумнівно, краще підійде «болонья» або будь-яка інша капронова тканина, відразлива воду.

Щоб пошити анорак, потрібно від 2,5 м до 3 м тканини (залежить від розміру) при ширині 90см, 2 нероз'ємні "блискавки",кожна по 20см завдовжки. Викрійки анораки можна побачити на малюнку 1,2. Розміри наведені без припусків на шви.

Порядок пошиття куртки анорак:

- Скроїти деталі з припуском на шви 1,5 см;

- Пришити кишеню, заздалегідь вшивши "блискавку" в розріз;

- Відстрочити і прошити над кишенею складку;

- Зшити між собою деталі капюшона, виріз капюшона підшити;

-зшити плечові шви;

- Вшити капюшон і рукава (не шитий по довжині);

- Вшити в розріз від капюшона до складки "блискавку";

- Зшити анорак по рукавах і з боків безперервним швом;

- Підігнути і прошити низ рукавів і анораки;

- Вставити шнур в низ анораки і капюшон;

- Вставити в рукава гумку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити