Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нові костюми

Нові костюми завжди цікаві навіть далеким від моди людям. Як виглядати жіночно і сексуально, не порушуючи правил і умовностей дрес-коду? Міні-спідниці і топи в нього не вписуються, а бажання бути привабливою залишається, що дарують нові костюми.

Ось уже понад століття в жіночій моді намагається утвердитися костюм. На зорі його появи,понад століття тому, він був формою протесту, буквально прапором емансипації.

У зшитих з грубих тканин костюмах упор робився більше не на красу і жіночність, а на протест і оригінальність. Так нові костюми стали уніформою войовничих маргіналок, і за ними закріпилася упереджено напружене ставлення.

 

Поступово до жіночого костюму звикли.Величезну роль зіграли в цьому два персонажа: Коко Шанель та Ів Сен-Лоран. Якщо спочатку їх діяльність зводилася до епатажу: Коко з брючними ансамблями, Сен-Лоран, що вивела на подіум жінок в смокінгах, то поступово вони зловили головну нитку: нові жіночі костюми, взявши ідею і зручність від чоловічого, зобов'язані залишатися жіночним.Останню битву виграв, нехай і хитрістю, Джорджо Армані. Він дуже грамотно вчинив, коли на піку феміністичних виступів запропонував феміністкам свою версію «чоловічого вигляду» (нові костюми), ті схопилися за ідею, а Армані сміливо зарахував костюм в дамський гардероб. Поступово упередженість сходила «нанівець»,самі звичайні жінки оцінили безумовне зручність такого одягу.

І з тих пір статус костюма, як самостійної одиниці, в моді лише зміцнюється. І хоча багато дизайнерів і раніше відносять брюки з піджаками до застарілої схемою «ретроімідж», але знову і знову повертаються до цього образу.

 

Так поступає, схиляючись до вінтажним настроям, Жан-Поль Готьє. Розробляючи колекцію для Hermes (нові костюми), він вкрай вдало обігрує в ній класичний костюмний крій. Традиційна елегантність набуває нового звучання, будучи виконана в стилі «Гаврош»: трохи укорочені брюки, довгі приталені піджаки, застібаються на один гудзик, та ще й у поєднанні з темними водолазками,рукавичками та беретами в тон!

Американець Марк Джейкобс, розробляючи колекції, де завжди присутні нові костюми, спирається на епоху двох чудових кинодив. Свого часу Марлен Дітріх і Грета Гарбо довели - в костюмі жінка може виглядати і жіночно, і сексуально. Але й тут, на вільний крій цієї епохи модельєр лише спирається,а моделі все-таки молодший, доповнені духом сучасності.

Dolce & Gabbana, Strenesse, Blumarine, Antonio Berardi, Alessandro dell'Acqua в колеекціях всіх цих світових брендів знаходять свою нішу нові костюми з вузькими брюками, відсилають нас до 80-их років.

Причому, за оцінками фахівців, мода на короткі спідниці впевнено йде на спад.Причиною називають як зросле різноманітність костюмів, так і прийшло у жінкам усвідомлення, що жіночність та сексуальність не повинні бути пов'язані з оголенням, а повинні лише викликати бажання оголити, що гарантують нові костюми. І ось приталені жакети та брюки створюють те фатальний, то беззахисно-крихкий образ. Брючний костюм завжди актуальне,а при нинішньому багатстві вибору він ще й настільки багатоликий. До того ж більшість декоративних елементів вписуються в дрес-код набагато простіше міні-спідниць. Брошки, шийні хустки, взуття - все йде в хід, все йде на благо цілісного образу. Не варто забувати і про сумці, ремені і, звичайно ж, прикрасах.

Все це дозволяє бути чарівною на робочому місці,всупереч будь-якого дрес-коду, варто лише проявити трохи фантазії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити