Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як зшити блузку

Як зшити блузку - питання актуальне завжди. Питання як зшити блузку цікавить жінок, адже незважаючи на зовнішню різноманітність різних блузок, іноді знайти те, що дійсно подобається не так-то просто. Саме тому рано чи пізно у кожної жінки виникає бажання зшити блузку самостійно. Але для цього потрібно знати як же зшити блузку. Розглянемо докладніше як зшити блузку. Найчастіше форма представлена ​​в розмірах 44-46 без відступів для швів. Для того щоб зменшити розмір необхідно прибрати по 1 см по бічних зрізах і в середині деталей.

Для того, щоб розрахувати витрати тканини, приблизно прикиньте, що на 90 см блузки вам знадобиться 1 м тканини. Щоб пошити блузку,пам'ятайте, що челая викрійку найкраще підбирати масштаб: 1 сторона клітинки - 10 ст.

 

Зшити блузку - це півсправи. Потрібно її ще прикрасити. Для прикраси представленої блузки вам крім тканини знадобиться близько 3 м тасьми. Для прикраси кокетки можна використовувати складочки - защіпки, які повинні бути готові ще до того, як блузка зшита.Розмір кожної складочки буде 1-1, 5 см на викрійці.

Розглядаємо як зшити блузку далі. Блузка ззаду застібається на застібку. Кожна половина спинки має цельнокроений подборт, на одній половині спинки потрібно виконати петлі, а на другий - розмітити попередньо місце для гудзиків. Обтачки викроюються на підставі викрійки,вони спочатку пришиваються по верхній частині блузки, а потім по бічних швах.

 

Як зшити блузку? Спереду потрібно виконати посадку на нитку по всій ширині розрізаний деталі, при цьому верхній край переду має увігнуту лінію. Керуючись первісної викрійкою, потрібно відразу ж викроїти обтачку для обробки деталі переду.Обтачку слід докласти лицьовою стороною до лицьової частини деталі, поєднати по всіх мітках і відстрочити по краю. Потім деталі потрібно вивернути, випрасувати і вимітати край. Обтачки верху переду і обох частин спинки потрібно акуратно зшити.

Зшити блузку, нетяжело. Вона вже майже готова.Для обробки бретелей кожну з деталей потрібно скласти особою всередину і відстрочити по краю, при цьому один кінець деталі бретелі можна залишити застроченние не до кінця - через цей отвір ви зможете вивернути деталь на лицьову сторону, добре розправити всі кути і випрасувати. Край бретелі слід відстрочити по лінії, паралельній стороні бретелі.Пришивають бретелі тільки після проведення примірки на ту людину, для якого ви шиєте цю блузку. Секрет розташування бретелей полягає в тому, що їх остаточне розташування залежить від форми плечей і індивідуальних особливостей фігури. Остаточно бретелі пришивають одночасно з декоративним швом, який буде оформлений верх блузи.Також можна розташувати бретелі між обтачки верху деталі переду і обох деталей спинки.

Після примірки потрібно остаточно розмітити місце для пришивання ґудзиків на одній половині спинки і петлі (відповідно) - на другому.

Таку блузу з бретелями можна носити з брюками і зі спідницею. Отже, зшити блузку легко!

Додати коментар


Захисний код
Оновити