Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Жилет з чорнобурки

Жилет з чорнобурки - розкішний подарунок для справжньої леді. Незважаючи на продовження діяльність «зелених» активістів, хутро все ж пережив важкі часи і знову повернувся на світові подіуми, що довів модний жилет з чорнобурки. Дублянки з натуральної шкіри та хутра тепер можна купити в багатьох спеціалізованих магазинах, а фасон їх буде відповідати самому останньому писку моди.

 

Багато років лідерами продажу були саме шуби, які виготовлялися з хутра песця, єнота, норки, чорно-бурого лисиці. У цьому ж сезоні розстановка акцентів дещо змінилася, так як хутро тепер може бути присутнім в будь деталі гардеробу. З хутра може бути зроблена як спідниця,так і светр, але особливою увагою став користуватися жилет з чорнобурки. Хутряні вироби (в тому числі і жилет з чорнобурки) не тільки відмінно гріють навіть у найлютіші морози, але і роблять будь-який образ стильним і сучасним. Бажають виділятися з натовпу повинні пам'ятати кілька модних тенденцій, які властиві хутрі саме в цьому сезоні.Першим найважливішим аспектом є візерунок, яким примітний жилет з чорнобурки. Найбільш стильним визнаний «іскосочний» візерунок, при створенні якого використовуються різні шкурки різних кольорів, розміщені навскоси. При виборі жилета з чорнобурки зупиніть погляд саме на моделі з різнокольоровими смугами.Найчастіше кут нахилу смуг визначається фірмою виробником.

Другим важливим фактором вибору хутряного виробу (жилет з чорнобурки) є колір. Найбільш популярним в цьому сезоні став стиль «деграде», який передбачає різкий перехід від білого до кольорового.Однак більшість хутряних шуб в цьому сезоні виконано з ефектом «колірної розтяжки», який має під собою пастельні неяскраві фарби, плавно перетікають одна в одну.

Третьою умовою стильного образу є рукава. Саме вони прикували до себе увагу багатьох іменитих дизайнерів,що дало можливість створити моделі (жилет з чорнобурки) як будь-який смак, як довгі, так і короткі. Колір їх може варіюватися, є тільки одна обов'язкова умова - вони повинні бути виконані тільки з хутра. Для холодної пори як не можна більш підійде кардиган або піджак з вовни або драпу,який поєднується з хутряними норковими або песцевої рукавами. Бажано, щоб забарвлення їх була яскравою.

Не поступається свої позиції і добре знайомий всьому світу хомут. Саме він і став четвертою стильною рисою кожного гардеробу (де жилет з чорнобурки став окрасою). Незважаючи на те, що хомут, який вибирає жилет з чорнобурки,вже існує безліч років, він ніколи надовго не зникав зі світових подіумів. Це викликано тим, що хомут є не тільки стильною річчю, але і функціональною, так як його практичність доведена багатьма століттями використання. Сучасний хомут багатофункціональний, так як може використовуватися як у якості коміра, так і у вигляді головного убору.

І, нарешті, п'яте модним акцентом цього сезону став жилет з чорнобурки. Його матеріал не так важливий, головне - щоб це було хутро. Жилет з чорнобурки може бути абсолютно будь-якої довжини і крою, але кожна модниця повинна мати хоча б один такий жилет з чорнобурки в своєму гардеробі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити