Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Жилет з лисиці

Жилет з лисиці - доступна майже кожному, багатофункціональна і красива річ. Вибір длінноворсний хутра говорить, насамперед, про вибирає, як про цінителя комфорту і тепла. Здатність пишного хутра посилювати енергетику,а також додавати його власникам певну частку чуттєвості широко використовується при виготовленні розкішних вечірніх моделей (винятком не став і жилет з лисиці). Ще з кінця 19 століття преса захоплювалася лисицями і їх хутром, що привертає різноманіттям відтінків, а жилет з лисиці був розкішшю.Навіть після смерті своєї власниці лисячий хутро здатний змінювати забарвлення, допомагаючи жінкам бути кокетливими і трохи хитрими, походити на таку прекрасну хижачку.

 

Популярним став хутро лисиці і жилет з лисиці, як, втім, і інші хутра, завдяки яскравому і неповторному голлівудському кіно.До популяризації лисячого хутра чимало доклав руку президент відомої компанії Paramount Pictures, колишній колись хутровиком. Спочатку хутро лисиці використовувався тільки для обробки нарядів (наприклад, жилет з лисиці), але в 1932 році завдяки Марлен Дітріх і її лисячій шубі він став використовуватися для пошиття повного ансамблю.Кожушки з лисячого хутра і жилет з лисиці міцно утримували перші позиції протягом 40-х і 50-х років, красуючись на плечах Елізабет Тейлор і Мерилін Монро.

 

Лисий хутро чудово переносить фарбування та довго зберігає новий колір. Цю особливість чудово використовували модні дизайнери, які обожнюють жилет з лисиці.Кардинально змінили своє забарвлення кожушки з лисиці в 1971 році, коли Ів Сен-Лоран зробив їх яскравих нетрадиційних кольорів. Тільки в 90-і лисячі жилет і шуби з лисиці повернули свою природну забарвлення і привабливість. Сьогодні більш популярні природні забарвлення, що дозволяють передати всю красу і непередаваний шарм натуральних матеріалів.Сучасна хутряна мода характеризується дивовижною демократичністю, віддаючи перевагу тепла і затишку. Саме тому так популярні длінноворсовие моделі з лисиці, в тому числі і жилет з лисиці. Модним сучасним дизайнерам лисячий хутро сподобався через красу натуральних фактур і насиченого забарвлення, зрівнятися з якими може не будь-який матеріал.Лисий хутро, як і жилет з лисиці, підкорює своєю густотою, пишністю, довгим ворсом з густою підпушком, приємною гамою з цікавими переливами.

Цей сезон вводить моду на хутряні жилети, зроблені з лисячого хутра. Ця тепла штучка (жилет з лисиці) додасть образу елегантності, а також підкреслить принади фігури.Жилет з лисиці дивно добре поєднується з різними текстурами, тому хутряну обновку варто мати в гардеробі і молоденької модниці і навченої роками жінці. Контрастна або гармоніює за кольором шкіра або замша зроблять образ стильним. Вовняна тканина у поєднанні з лисячим хутром додадуть шарму. Твід або букле з лисицею піднімуть настрій.Денім з хутром лисиці додадуть злегка екстравагантний вигляд. Лисий хутро з вельветом підкреслять романтичну натуру, а гобелен з хутром «дикого» окраса створять дорого антикварний вид.

Додати коментар


Захисний код
Оновити