Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Довгий кардиган

Довгий кардиган тільки недавно став з'являтися на подіумах і не увійшов до масове споживання, то він є трендом. Наймоднішими вважаються ті кардигани, які по довжині такі ж, як сукні максі.

Довгий кардиган виглядає просто шикарно. Але зробити гарне поєднання з його участю досить складно. Модні дизайнери пропонують кілька варіантів.

 

Довгий кардиган, який не має рукавів. Він має вигляд вільною і не сковує накидки або жилет дуже довгий. В основному строгі моделі не декоруються чимось. Але іноді їх доповнюють за допомогою кишень, капюшона або коміра. Матеріалом для таких виробів є тонкий трикотаж.Довгий кардиган можна носити з топами і джинсами. Також вони чудово поєднуються, наприклад, з різними сукнями та спідницями максимальної довжини.

 

Довгий кардиган прямокутної форми. У таких кардіганах наявність деталей мінімально, а форма - сувора і лаконічна. Одягати довгий кардиган можна і з міні спідницями, і з сукнями максимальної довжини,і з джинсами скинни, і навіть з футболками.

Довгий кардиган фактурний. Такі кардигани також пропонують нам дизайнери. Вони зроблені з фактурного матеріалу. Виглядають вони досить масивно. Вони добре поєднуються з речами, які не мають складного крою і носяться кожен день. Свій образ не треба облагороджувати за допомогою багатьох деталей,адже саме кардиган буде родзинкою в ньому.

Довгий кардиган асиметричний. Він відноситься до досить яскравим і індивідуальним. Виконується він, в основному, з тонкого трикотажу, оскільки він непогано драпірується. Використовуючи такий тип кардигана, можна виконувати неймовірні багатошарові комплекти. Зверху на такий кардиган можна одягати коротку курточку. Всі ж інші варіанти можна носити тільки з пальто.

Довгі кардигани, які є традиційними, зроблені з тонкого трикотажу, чудово виглядають, як з сукнями з шовку, так і з джинсами, зверху на боді, але також і з блузками в стилі «секретарка».

Додати коментар


Захисний код
Оновити