Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

В'язання жилета для дитини

В'язання жилета для дитини - дуже захоплююча справа, що не вимагає особливих навичок. Жилет - це не тільки практичний і зручний елемент одягу, придатний для нашої кліматичної зони, але і модний аксесуар. Різноманітність моделей в'язаних жилетів дозволяють задовольнити примхи навіть найвибагливіших модниць.

В'язання жилета для дітей неважка справа,яке створить вашій дитині універсальний аксесуар, який однаково практичний як в жіночому, так і чоловічому гардеробі. Не зайвим буде він і в арсеналі Вашого малюка.

В'язання жилета для дітей допоможе вам створити поширений елемент одягу, який застосовується повсюдно - його можна носити в діловому стилі в офісі, він практично не залишає світові подіуми і зручний при поїздках на природу.

Якщо в'язання жилета для дітей здійснювати самому, то необхідно звернути увагу на деякі нюанси роботи. При виборі пряжі для в'язання необхідно врахувати майбутню модель жилета, оскільки для деяких моделей характерна туга в'язка товстої пряжею,а інші добре виглядають в тонкій пряжі і з ажурним малюнком. Необхідно розрахувати довжину майбутнього виробу, так як навіть незначна різниця в довжині може перетворити річ до невпізнання. Аналогічно потрібно заздалегідь визначитися з видом і глибиною вирізу - від цього повністю може зміниться загальний зовнішній вигляд жилета.

 

В'язання жилета для дітей -досить нескладна робота, яка може дати приголомшливий результат, коли Ваш малюк буде хизуватися в оригінальної моделі модного аксесуара, виготовленого в єдиному екземплярі.

Пропонуємо Вашій увазі опис послідовності роботи з в'язання жилета для дітей, верхня частина якого виконана у жаккардовом візерунку,а нижня «ромбами» і «шишечками».

В'язання жилета для дітей. Збірка жилетка: зшиваємо 1 плече. По краю вирізу горловини з боку спинки і однієї частини переду на спиці № 4 набираємо 72 петлі, в'яжемо 5 рядів гумкою, виконавши з боку середини 2 убавленія, і закриваємо всі петлі згідно малюнку.По краю другої сторони переду набираємо 40 петель і в'яжемо також. Далі необхідно зшити друге плече, а також беку горловини.

В'язання жилета для дітей: краї пройм також необхідно обв'язати гумкою - на спиці № 4 набираємо по 87 петель, в'яжемо 5 рядів гумкою і закриваємо всі петлі по малюнку.

Залишилося виконати бокові шви вироби,зволожити готовий жилет дати йому просохнути.

Додати коментар


Захисний код
Оновити