Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Викрійки блузок

Викрійки блузок дозволяють пошити блузку власними руками! Можна вільно вибрати тканину і крій!

Тільки ступінь складності у блузки більше, ніж у спідниці або шортів. Найшвидшим і простим варіантом вважається шиття трикотажної блузки-пуловера без кнопок або кишень.

Як вибрати тканину для пошиття блузки.Ідеальними для пошиття блузки послужать такни: бавовняна, денім (джинса), віскоза, шовк і трикотаж.

 

Викрійки блузок. Спрощений варіант блузки.

Блузку шити набагато важче, ніж пряму спідницю або прямі шорти.

Блуз необхідно шиття по лінії шиї і кривим пройми. Викрійки блузок складні і мають безліч деталей (навіть найпростіша блузка).Найпростішим типом блузки є пуловерний тип або блузка має V-подібний виріз. Вона надягає через голову і облягає тіло. Такий фасон блузки не передбачає ні кнопок, ні блискавки. Завдяки Коко Шанель даний вид блузки став модним і заполонив жіночі гардероби

Викрійки блузок. Більш складний варіант пошиття блузки.Складним вважається пошиття блузки у вигляді сорочечок, на блискавці, на кнопках, або з манжетами на рукавах і з різноманітними за формою кишенями.

Тут необхідний певний досвід по крою та шиття.

 

Деталі викрійки блузки.

У викрійки блузки більше деталей, ніж у викрійки, скажімо, шортів.

Нескладно буде зшити блузку, викроєні з п'яти деталей,мінімум з двох половинок переду. Складно буде пошити блузку, форма якої складається з восьми- дванадцяти деталей.

Вартість і витрата тканини на пошиття блузки.

Зараз у продажу є величезний асортимент тканин і ціни на них теж дуже різноманітні. Тому складно оцінити в яку суму обійдеться пошити витончену блузку.На пошиття звичайної блузки пуловерного типу буде потрібно від одного до одного з половиною метрів тканини.

Блузка, яка матиме широкий виріз на грудях або на спині і тримається на шиї або на бретельках зажадає набагато менше тканини (0,75 метрів).

Корисна порада: якщо вам ніколи не доводилося раніше шити, то переконаєтеся,що вибрали зручну і відповідну за розмірами викрійку.

Коли вам захочеться самим побудувати викрійку своєї блузки, що базується на основній викрійці сукні, то необхідно ознайомитися безпосередньо з побудовою викрійки сукні і з переробками її на викрійку блузки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити