Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Кардиган-пальто

Кардиган-пальто, як цікавий і модний аксесуар, з'явився відносно недавно, лише на початку ХХІ століття, незважаючи на те, що кардиган як окремий вид одягу був відомий вже давно. Кардиган являє собою в'язаний (найчастіше вовняний) жакет, що підкреслює фігуру. Він відрізняється від жакета наявністю глибокого вирізу і гудзиків, а також відсутністю коміра.

Основний момент, на який звертається увага в кардігані - це гудзики. Бо якщо трикотажна річ буде зроблена в тому ж силуеті, що і кардиган, але з іншими видами застібок або зовсім без них, ця буде вже джемпер.

 

Кардиган-пальто являє собою різновид кардигана. Кардиган бере свої витоки в теплих кофтах, які спочатку в'язалися з грубих вовняних ниток. Його одягали солдати під мундир, відповідно комір тут був зайвим. Основною метою шкарпетки кардигана було утеплення і захист від простудних захворювань.У подяку за турботу солдати назвали цей атрибут на честь свого командира графа Кардигана, який по суті і подбав про те, щоб цей елемент одягу потрапив в широкі маси. Сам граф мав славу володарем відмінного смаку, а полк під його командуванням вважався самим елегантно одягненим у всій Європі.

Тренд з кардигана зробили до середини ХХ століття,в Англії. У той час кожна модниця Англії мала у своєму арсеналі кофточку з трикотажу. Хітом сезону вважався ансамбль з трикотажного джемпера і кардигана.

 

Мода наступного десятиліття (60-ті роки) зуміла підняти кардиган на самі верхні рівні популярності. Цей період славився загальної популяризацією в'язання як захоплення жінок,жили в той період.

Вже до початку 70-х років трикотаж почав стає все тоншою. Поступово це призвело до того, що в'язані моделі кардиганов могли легко бути замінені тканинними. Їх шили з шовкової або бавовняної тканини. Таким чином, кардиган-пальто почав стає ще більш популярним, кардіган-пальто подобається жінкам завдяки своїй легкості і силуету, що дозволяє підкреслити достоїнства фігури його власниці.

Сьогодні такий елемент як кардиган-пальто є в гардеробі практично будь-якої модниці, незалежно від рівня його популярності в даний сезон. Кардиган-пальто просто незамінний, адже він має низку переваг. А факт того,що в сьогоднішньому світі моди є безліч стилів і фасонів пальто-кардигана свідчить про те, що в арсеналі модниці має бути кілька моделей такого елементу одягу як кардиган-пальто.

У цьому сезоні тенденції моди диктують, що актуальним буде кардиган-пальто подовженого фасону. Носять такий кардиган-пальто з атласними сукнями,а також легкими шифоновими сукнями. Добре виглядає такою кардиган-пальто з сукнями із завищеною талією. Основна родзинка в кардіганах-пальто в цьому сезоні - кардиган-пальто не повинен застібатися.

З розвитком в'язання як мистецтва початку перетворюватися і вся в'язана мода. А це істотно дозволило змінити і в'язане пальто.Воно може бути тепер будь-яких яскравих кольорів, може містити в собі різні візерунки. Актуальні геометричні мотиви. Часто кардиган-пальто обробляють бахромою або ж якимись цікавими швами. Модний і відповідний Вам за кольором і фасоном кардиган-пальто підніме Вам настрій, залучаючи до Вас захоплені погляди оточуючих.

Додати коментар


Захисний код
Оновити