Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Шапка-шлем

Шапка-шлем стане оригінальним аксесуаром для екстрималів. На відміну від людей, які водять автомобіль, водії мотоциклів відчувають себе набагато розкутіше, оскільки не оточені купою пластику і заліза. Почуття розкутості і вільні відчуття це класно, але є й негативні сторони. Приміром, коли йде дощ або холодно,то на мотоциклі не дуже комфортно. Від цього може захистити шапка-шолом. Саме для цього для мотоциклістів створили спеціалізовану захисну уніформу, яка може захистити як від падінь і травм, так і від природних примх.

Однією з основних частин такої екіпіровки є шапка-шолом. У цій статті якраз піде мова про те,як правильно підібрати шапку-шолом.

 

Шапка-шлем потрібна для захисту голови водія від негоди і травм. Мотоциклісти повинні носити цю частину екіпіровки згідно з правилами дорожнього руху. Такий пункт є в правилах дорожнього руху практично будь-якої країни. Шапка-шлем покликана захищати водія мотоцикла не тільки від можливих травм,але і від сонячного світла, води і дорожнього пилу. А гарна шапка-шолом допомагає мотоцикліста ще, і створити певний імідж.

 

Зовнішня частина такого шолома здатна захистити голову водія від пошкодження різними предметами, а внутрішня частина прекрасно знизить і поглине почуття удару. Шапка-шлем має ремінець,який застібається біля підборіддя, він необхідний для того, щоб шолом не спав з голови мотоцикліста під час удару. Вибираючи шапку-шолом в першу чергу потрібно розглядати її захисні якості, а не колір і розмальовку. У наш час є кілька видів таких шоломів.

- Шапка-шлем типу інтеграл. Це повністю закрита шапка-шолом. Така шапка-шолом покликана забезпечити для водія більш серйозний захист від ударів і проникнення води і пилу. Також у цього шолома прекрасна шумоізоляція. Одягаючи таку модель шапки-шолома Вас не будуть відволікати різні звуки від самого головного, від дороги.

- Ще одним видом шапки-шолома є модель, яка закриває три чверті голови. Така шапка-шолом не зможе забезпечити Вам тугіше захист як шапка-шолом інтеграл, але в такому шоломі у водія набагато більше огляд. Зазвичай з таким шоломом в комплекті продається і козирок, який покликаний захищати від сонця.

-Шапка-Шолом, яка володіє відкритою формою. Такий вид шоломів користується популярністю у водіїв круизеров,які люблять відчуття теплого вітру і свободи. У цьому шоломі можна не тільки попити воду не встаючи з мотоцикла, але й перекусити.

Шапка-шлем повинна виіраться дуже уважно. Модель, яку Ви оберете повинна повністю відповідати стилю вашого водіння,поєднується з Вашим мотоциклом і найважливіше - зберегти голову від можливого впливу навколишнього середовища і можливих ударів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити